حاشیه‌های داغ جام جهانی/ پیرمرد تراکتور سوار در راه روسیه/ هزینه طراحی لباس رسمی تیم ملی لو رفت! / خادم روحش هم خبردار نیست!

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵:۵۲
کد خبر: ۴۲۵۷۹۱
خبر کوتاه بود: "ویژه برنامه رادیو 4.24 برای جام جهانی شب و روز، وقت و بی وقت".

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی ، خبر کوتاه بود: "ویژه برنامه رادیو 4.24 برای جام جهانی شب و روز، وقت و بی وقت".

65566
ممکن است علیرغم علاقه زیاد، وقت نداشته باشید تا تمامی حواشی و اخبار مربوط به جام جهانی روسیه را دنبال کنید؛ رادیو 4.24 به همراه تیم اعزامی خود به روسیه قرار است در ویژه برنامه های کوتاه تمامی اخبار و حواشی این رویداد بزرگ را برای شما روایت کند؛ تا زمانیکه تیم اعزامی این رادیو در روسیه به طور کامل مستقر شوند کمی و کاستی های ما را به بزرگی خود ببخشید.

در بخش نخست این رادیو از 3 نفری گفته شده که اصلا ورزشی نبودند اما اعزام شدند و هم اکنون در روسیه در کنار کیروش و تیم ش حضور دارند؛ لباس های رسمی تیم ملی کلی طرفدار پیدا کرده؛ در این رادیو گفته شده که این لباس های رسمی چقدر برای فدراسیون آب خورده است؛ این رقم قطعا حتی به ذهنتان هم خطور نکرده است!

یک سایت معروف ورزشی خارجی نام 5 بازیکن ایرانی را با اما و اگر آورده و گفته چگونه ایران می تواند صعود کند؛ پیرمردی 70 ساله با تراکتور عازم روسیه شد؛ جزئیات بیشتری از این خبر را رادیو 4.24 اعلام کرده که شنیدنش خالی از لطف نیست؛ معاون وزیر یکی از پرحاشیه ترین خبر مربوط به جام جهانی را تکذیب کرد که در این بخش نیز به آن پرداخته شده است.

جزئیات این اخبار و همچنین کلی حاشیه داغ را می توانید در رادیو 4.24 امروز بشنوید:

[video src='https://www.mizan.news/wp-content/uploads/2022/01/01']

 

65566ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *