الهامی: نساجی حق دارد عذر من را بخواهد/ نوازی مربی بزرگی خواهد شد

۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵:۳۱
کد خبر: ۴۲۵۷۳۳۵
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: قرارداد من یک ساله است و باشگاه حق دارد با هر کسی مذاکره کند و عذر من را بخواهد.

خبرگزاری میزان - ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار نساجی مقابل مس رفسنجان اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*دو تیم از نظر روحی روانی در جایگاه خوبی هستند. مس تیم قابل احترام و خوبی است که هفته قبل پیروز شد و این باعث انگیزه می‌شود. تیم ما در شرایط خوبی است و بعد از قهرمانی در جام حذفی و بازی با اراک به این بازی رسیدیم. امیدوارم بتوانیم پیروز شویم.

*ادامه همکاری‌ با نساجی؟ قرارداد من یک ساله است و باشگاه حق دارد با هر کسی مذاکره کند و عذر من را بخواهد. مشکلی نیست و این طبیعت فوتبال است و هنوز هیچ صحبتی با باشگاه نکردم. ادامه کار توافق دو طرفه است و بهتر است مدیریت باشگاه در این رابطه پاسخگو باشد. هر کسی شرایط خاص خودش را دارد. خواسته‌ها دو طرفه است و ابتدا باید موضع باشگاه را بدانیم. از این که یک سال و نیم در خدمت این تیم هستم خوشحالم چون توانستم تمام کارهایی که نیاز بود را انجام دهم. اکنون وجدانم راحت است و هیچ چیزی جز رضایت مردم برایم مهم نیست. از هواداران نساجی ممنونم که سنگ تمام گذاشتند.

*جانملکی محروم است اما مصدومان را نمی‌توانم بگویم چون چیزی مشخص نیست.

*حواشی بازی با آلومینیوم؟ جامعه فوتبال مکدر شد که راجع به محمد نوازی آن گونه صحبت کردم. این باعث رنجش آقای نوازی شد. من از دستیاری به اینجا رسیدم و او هم بازیکن بزرگی بوده و کسی به دنبال بی احترامی نیست. آن موقع سوال خبرنگار درست نبود اما نباید این جمله را می‌گفتم. ای کاش جمله من را پخش نمی‌کردند. نوازی قطعا مربی بزرگی خواهد شد اما مربی باید شهامت داشته باشد که عذرخواهی کند و من این کار را انجام دادم. مدیران اراک از او حمایت کردند و این اتفاق خوبی بود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *