پیام راهپیمایی امروز پیروزی جبهه حق بر باطل است / ارتش انقلابی تا آخرین قطره خون برای دفاع از آرمان‌های نظام جانفشانی خواهد کرد

14:38 - 18 خرداد 1397
کد خبر: ۴۲۵۴۷۷
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
سخنگوی ارتش با بیان اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب، ملت ما با عزم و اراده قوی‌تر در صحنه‌هایی همچون روز قدس، پرشور حاضر می‌شوند، خاطرنشان کرد: ما نیز در مجموعه ارتش جمهوری اسلامی ایران این قول را به ملت شریف ایران می‌دهیم که این ارتش انقلابی در سایه رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و با پشتیبانی ملت تا آخرین قطره خون برای دفاع از آرمان‌های والای نظام اسلامی جانفشانی خواهد کرد.

//////امیر شاهین تقی‌خانی، سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امروز در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار گروه سیاسی ، با بیان اینکه ملت ایران در طول سال‌های گذشته ثابت کردند که هرگز سر تسلیم در برابر هیچ توطئه‌گر و تجاوزگری فرود نمی‌آورند، اظهار کرد: امروز که ما در تهران و ۹۰۰ نقطه از کشور عزیزمان شاهد راهپیمایی بزرگ ضدصهیونیستی و ضد آمریکایی هستیم شاهدیم که همه اقشار ملت‌مان از همه طبقات حضور گسترده‌ای دارند و از جمله نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران که با عشق و علاقه و داوطلبانه همراه با خانواده‌هایشان در این راهپیمایی حضور پیدا کردند.

وی تصریح کرد: همان‌طور که ستاد کل نیرو‌های مسلح، ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌های جداگانه‌ای اعلام کردند در این موضع ضدصهیونیستی همه نیرو‌های مسلح، متحد و یکپارچه و همصدا هستند. ملت شریف ایران نیز با مقاومت و ایستادگی در صحنه‌هایی که کشور و نظام ما نیاز به اعلام قدرت انقلابی و مواضع انقلابی خودش دارد، حضور پیدا می‌کند.

سخنگوی ارتش بیان داشت:  امروز ما در تهران و سایر شهر‌ها شاهد این هستیم که چهلمین سال راهپیمایی باشکوه ملت شریف ایران به خوبی و با شکوه هرچه تمام‌تر و بهتر از سال گذشته برگزار شد. امروز ملت شریف ایران مجددا همصدا شدند که به تمام جهان بگویند اگر مسلمانان جهان با هم متحد باشند هیچ دولتی نمی‌تواند  بر علیه آنها اقدام کند.

امیر تقی‌خانی، گفت: نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه مردمی خود همواره توانسته‌اند در دفاع از آرمان‌ها نظام، استقلال و تمامیت ارضی کشور به خوبی بدرخشند و ملت شریف ایران نیز همچنان در صحنه هستند و با حضور خود این پیام را به همه جهان خواهند داد که تا زمانی که همه مردم مسلمان جهان دست در دست هم داشته باشند هیچ قدرتی نمی‌تواند بر آنها فائق آید.

سخنگوی ارتش گفت: بهترین پیام راهپیمایی امروز ملت شریف ایران پیام پیروزی حق بر باطل و صف آرایی جبهه حق در مقابل باطل و قطعیت پیروزی جبهه حق در مقابل باطل است و همانطور که رهبر عزیزمان فرمودند شاهد فروپاشی اسرائیل جنایتکار و ابرقدرت‌های پوشالی خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب، ملت ما با عزم و اراده قوی‌تر در صحنه‌هایی همچون روز قدس، پرشور حاضر می‌شوند، خاطرنشان کرد: ما نیز در مجموعه ارتش جمهوری اسلامی ایران این قول را به ملت شریف ایران می‌دهیم که این ارتش انقلابی در سایه رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و با پشتیبانی ملت تا آخرین قطره خون برای دفاع از آرمان‌های والای نظام اسلامی جانفشانی خواهد کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *