رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران‌: پاسخگویی و در خدمت مردم بودن جزء نعمت های الهی است

۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸:۱۸
کد خبر: ۴۲۴۹۸۱۳
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران گفت: پاسخگویی و در خدمت مردم بودن جزء نعمت های الهی است و در این مسیر هیچ ملالی را به خود راه نمی دهیم و برآن افتخار می کنیم .

خبرگزاری میزان- یحیی جعفری در برنامه میز خدمت که در مسجد امام حسن مجتبی (ع) شهرک شهید محلاتی برگزار شد، اظهار کرد: در راستای سیاست ها و برنامه های اعلامی از طرف ریاست قوه قضاییه و تاکیدات رئیس کل دادگستری استان و برنامه های تحولی محاکم طبق برنامه ریزی زمان بندی شده ، برای پاسخگویی به درخواست های حقوقی و قضایی نمازگزاران و رسیدگی به مشکلات آنها در این‌ مسجد حضور داریم .


رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران یادآور شد: سیاست های دستگاه قضا به سمت وسویی حرکت می کند که خدمتگزاران به مردم در دادگستری خودشان برای پاسخگویی به سراغ آنها می روند و با حضور در مساجد و اماکن عمومی به مشکلات آنها رسیدگی می کنند.

وی گفت : پاسخگویی و در خدمت مردم بودن جزء نعمت های الهی است و در این مسیر هیچ ملالی را به خود راه نمی دهیم و برآن افتخار می کنیم .

جعفری افزود : دادگاههای عمومی وانقلاب تهران دارای ۲۴ مجتمع قضایی در شهر تهران می باشد که توانسته اند بحمدالله با برنامه ریزی منظم ، زمان رسیدگی به پروندها را کاهش دهند و سبب رضایت مراجعین محترم شده اند.

وی از امام جماعت ، هیئت امناء مسجد ، عوامل اجرایی اعم از مرکز بسیج قوه قضائیه ، فرماندهی انتظامی کلانتری 164 قائم ، شهرداری ناحیه ده منطقه یک ، ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین علی ( ع) و همکاران روابط عمومی دادگستری کل استان تهران در همکاری و اجرای این برنامه تشکر و قدردانی کرد.

جعفری در ادامه به همراه مسئولان قضایی محاکم تهران ضمن دیدار و گفت‌وگوی چهره به چهره با نمازگزاران و بیش از 120نفر از مراجعین مردمی از نزدیک در جریان مشکلات ، سوالات و مطالبات قضایی آنها قرار گرفتند و دستورات و ارشادات لازم برای پیگیری موارد بررسی شده را صادر کردند.

محسن پورعبداله سرپرست مجتمع قضایی عدالت ، محمود علی زاده سرپرست مجتمع قضایی شهید باهنر ، روح الله اعظمی سرپرست مجتمع قضایی شهید مدرس به همراه مدیران دفاتر کل و برخی از فرماندهان انتظامی و مسئولین شهری در این ملاقات رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران را همراهی کردند.

رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران به همراه برخی معاونین و سرپرستان مجتمع های قضایی تهران در برنامه از پیش اعلام شده با عنوان میز خدمت با هدف پاسخگویی به مشکلات حقوقی و قضایی نمازگزاران در مسجد « امام حسن مجتبی علیه السلام » واقع در شهرک شهید محلاتی حضور یافتند.

مسئولان قضایی محاکم تهران ، نماز مغرب و عشاء را در بین نمازگزاران این مسجد به جا آوردند . در بین دو نماز جعفری رئیس محاکم عمومی و انقلاب تهران به دعوت هیئت امناء مسجد برای حاضرین سخنرانی کرد .

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *