پایان مسابقات کشتی جام زنده یاد رباط‌‌‌ مرادی با قهرمانی تیم تهران

13:06 - 09 ارديبهشت 1401
کد خبر: ۴۲۴۷۲۱۴
جام زنده یاد علیرضا رباط مرادی، کشتی‌گیر سابق تیم ملی با حضور بیش از ۱۵۰ ورزشکار و به میزبانی مجموعه عماد مقنیه برگزار شد.

خبرگزاری میزان - جام زنده یاد علیرضا رباط مرادی، کشتی‌گیر سابق تیم ملی با حضور بیش از ۱۵۰ ورزشکار و به میزبانی مجموعه عماد مقنیه برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها تیم تهران بر سکوی قهرمانی ایستاد.

*نتایج تیمی مسابقات به شرح ذیل می‌باشد:
تیم‌ تهران مقام اول
تیم‌ باشگاه پناهی مقام دوم
تیم‌ توابع تهران مقام سوم
تیم‌ متخب حوزه شمالشرق مقام سوم

پوریا کاهاردی سرپرست مسابقات در توضیح روند برگزاری این مسابقات اظهار داشت: در جام زنده یاد علیرضا رباط مرادی بیش از ۱۰ تیم از بهترین تیم‌های برتر استان تهران حضور داشتند. این رقابتها به صورت تیم به تیم و دوره‌ای برگزار شد، حضور تیم‌های تهران و منتخب تهران که اکثراً از قهرمانان تیم ملی در آن استفاده شده بود گرمای خاصی به مسابقات بخشیده بود و سطح مسابقات بسیار بالا رفته بود و وجود کشتی‌گیرانی که در تیم ملی هستند و این شب در این مسابقه کشتی گرفتند خودش باعث سطح مسابقات بسیار بسیار بالا برود شاید رقابت‌های میلی‌متری و نفس‌گیری باشیم.

وی در خصوص زنده یاد علیرضا رباط مرادی، خاطرنشان کرد: وی از ملی‌پوشان آزاد در دهه ۸۰ و ۹۰ بود که چهار بار به عنوان اولی انتخابی تیم ملی دست پیدا کرده بود. همچنین قهرمانی دانشجویان جهان و حضور در تورنمت‌های بزرگ در کارنامه ورزشی اش دیده می‌شد. خانواده مرحوم رباط مرادی خیلی در برگزاری این مسابقات همراهی کردند.

کاهاردی درپایان گفت: صد در صد، برگزاری این مسابقات باعث می‌شود بتوانیم استعداد‌های خوبی کشف شوند البته اگر این تورنمت‌ها ادامه دار باشد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *