روز جهانی قدس و لزوم شناخت رژیم صهیونیستی به عنوان عامل معضل‌های منطقه

9:37 - 09 ارديبهشت 1401
کد خبر: ۴۲۴۶۸۱۲
پایان رژیم صهیونیستی نزدیک شده است.

زمان آن فرا رسیده که جهان به موضوع اشغال فلسطین به صورت جدی بپردازد تا مانع معضل های متعدد در منطقه شود.


خبرگزاری میزان - افکار عمومی جهان باید به این باور برسد که وجود رژیمی، چون رژیم صهیونیستی در دنیا، عامل همه معضلاتی است که دامن مردم بسیاری از کشور‌های دنیا به ویژه جهان اسلام را گرفته است.
از زمان تاسیس رژیم جعلی صهیونیستی که بیش از ۷۰ سال از وجود نحس آن می‌گذرد، تاکنون منطقه غرب آسیا که قلب جهان اسلام است، با جنگ‌های خونینی همراه بوده که همگی آن‌ها به واسطه حمایت و حفاظت از این رژیم جعلی و جنایتکار بوده، واقع شده است.
رژیم صهیونیستی زمانی در سرزمین مقدس فلسطین مانند علف هرز رویید که انگلیس تخم آن را با بیانیه «بالفور» کاشت و در سال ۱۹۴۸ این بذر سرانجام به نتیجه رسید.
از همان زمان تاکنون با وجود حمایت‌های عمیق و گسترده نظام سلطه از رژیم صهیونیستی، اهداف و برنامه‌های دراز مدت آن‌ها به نتیجه نرسید و دلیل آن هم مقاومتی بود که مردم فلسطین و دیگر کشور‌های اسلامی از خود نشان داده‌اند.
گرچه ابزار تاثیر گذار و پر حجم رسانه‌ای در دستان آمریکا، غرب و رژیم صهیونیستی است و در طول این سال‌ها با دروغ پردازی‌ها و قلب واقعیت سعی کردند تا افکار عمومی را از حقایق منحرف کنند، اما در این زمینه پیروزی چشم گیری به دست نیاورده‌اند و حتی می‌توان گفت شکست‌های سنگینی را نیز متحمل شده‌اند.
صهیونیست‌ها با همراهی و حمایت حامیان خود در طول این سال‌ها تلاش داشتند با مظلوم نمایی فریبنده، خود را در میان افکار عمومی جهان موجه جلوه دهند در حالی که اکنون نتیجه همه آن نیرنگ‌ها و فریب‌ها تبدیل به نفرتی شده که می‌رود تا همه مردم جهان را علیه این رژیم بشوراند.
رزیم صهیونیستی شر مطلق است و برای خلاص شدن از این شر که نشانه‌های افول و نابودی این رژیم به خوبی دیده می‌شود و قابل لمس است، حتی خیانت سران رژیم‌های عربی نیز در سازش با آن نمی‌تواند مرگ صهیونیست‌ها را به تاخیر بیندازد.
آمریکا تاکنون برای ماندگاری رژیم صهیونیستی هزینه‌های سنگینی را پرداخت کرده است، حمایت از یک رژیم کودک کش و جنایتکار که رژیم خود را بر روی پیکر شهدای مقاومت بنا کرده، نمی‌تواند ماندگار باشد و با آگاهی هر چه بیشتر مردم مسلمان و دیگر آزادی خواهان جهان سرعت نابودی رژیم صهیونیستی بیشتر شده است.
از این پس برای سرعت دادن به مسیر نابودی رژیم صهیونیستی، اتفاقات دیگری خواهد افتاد، اتفاقاتی که حتی سران صهیونیست نتوانند آن‌ها را پیش بینی کنند.
پایان رژیم صهیونیستی نزدیک است، این اتفاق را مقام‎ها و سران صهیونیست نیز درک کرده‌اند به همین خاطر است که در سخنانشان با ترس و لرز، از ناامنی خود می‌گویند.
اعتراف «آویو کوخاوی» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی به ناتوانی در حفاظت از جان خود و شهروندان سخن جالب توجهی گفته است.
رئیس ستاد مشترک رژیم صهیونیستی اذعان کرده «حتی این احتمال وجود دارد که ما را در خانه‌هایمان هدف قرار دهند.»
چنین اعترافی نشان عجز رژیمی است که سودای نیل تا فرات را در سر داشت، اما اکنون در شرایط اضمحلال و افول خود قرار دارد و حتی حامیان آن نیز توانایی نجات رژیم صهیونیستی را ندارند و چه بسا از دست آن به ستوه آمده‌اند.
آمریکا و اروپا تا چه زمانی می‌خواهند خود را برای رژیمی هزینه کنند که رو به پایان است، علاوه بر آن مردم کشور‌های غربی نیز با وجود تبلیغات دروغ که درباره رژیم صهیونیستی پمپاژ می‌شود، آگاه‌تر شده‌اند و مخالفت‌های آن‌ها نیز آغاز شده و معترضند که چرا باید سرمایه کشور صرف حمایت از رژیم صهیونیستی شود.
دولت آلمان همچنان مشغول پرداخت جریمه و غرامت به رژیم صهیونیستی است و این نکته، مردم آلمان را تحقیر کرده و از خود می‌پرسند چرا باید به صهیونیست‌ها باج بدهیم؟
امروز روز قدس است، روزی که اگر نبود، باید مسئله فلسطین در جهان تمام شده تلقی می‌شد، اما با وجود چنین روزی که باعث زنده ماندن مسئله فلسطین در جایگاه مهم‌ترین مسئله جهان اسلام بلکه جهان است، سران رژیم صهیونیستی تا زمان فروپاشی روی آرامش را نخواهند دید و باید در انتظار نابودی باشند.
انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *