بازدید سرپرست شهرداری تهران از غرفه معاونت فرهنگی قوه قضاییه

۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶:۱۱
کد خبر: ۴۱۸۹۲۸
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
سمیع الله حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران صبح امروز از غرفه معاونت فرهنگی قوه قضاییه در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دیدن کرد.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، در این بازدید اکبر تهرانی معاون اداره کل فرهنگ حقوقی و قضایی جامعه و سرپرست روابط عمومی معاونت فرهنگی با ارائه توضیحاتی از عملکرد معاونت فرهنگی قوه قضاییه در حوزه فرهنگ حقوقی قضایی جامعه در سال‌های اخیر از آمادگی این معاونت در زمینه آموزش حقوق شهروندی با شهرداری تهران خبر داد.

تهرانی با تقدیر و تشکر از شهرداری تهران جهت همکاری‌های صورت گرفته در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقای دانش حقوقی جامعه خواستار تداوم این همکاری‌ها در سال جاری شد.

حسینی مکارم سرپرست شهرداری تهران نیز در این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد معاونت فرهنگی قوه قضاییه از آمادگی شهرداری جهت هرگونه همکاری در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش دانش حقوقی شهروندان تهرانی خبر داد.

لازم به ذکر است در این بازدید جمعی از شهرداران مناطق تهران به همراه برخی از مدیران شهرداری، حسینی مکارم را همراهی می‌کردند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *