رئیس جدید حوزه قضایی بخش رودبنه گیلان معرفی شد

12:48 - 02 February 1397
کد خبر: ۴۱۳۸۸۰
قائم مقام رئیس کل دادگستری استان گیلان با تبریک به عیسی نعمتی رئیس جدید حوزه قضایی رودبنه، حکم ریاست وی از طرف آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه به وی ابلاغ کرد.
رئیس جدید حوزه قضایی بخش رودبنه گیلان معرفی شدبه گزارش گروه حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان گیلان، مراسم تکریم و معارفه رئیس حوزه قضایی رودبنه با حضور قائم مقام رئیس کل دادگستری گیلان، نماینده مردم رودبنه، لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات محلی دولتی، انتظامی و نظامی برگزار شد.

مجید الهیان قائم مقام رئیس کل دادگستری استان گیلان در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز، از فداکاری و جانفشانی تمامی جانبازان و پاسداران این مرز و بوم قدردانی کرد.

این مقام ارشد قضایی با بیان اینکه قضاوت از سخت‌ترین امور است، خاطر نشان کرد: قضات ماذون از ولایت هستند و در مسیر حل و فصل دعاوی، احقاق حق و ابطال باطل از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.

وی با تبیین جایگاه مستقل قضات گفت: قاضی در صدور احکام قضایی همواره طبق نظر شرع و قانون عمل می‌نماید که ممکن است در برخی موارد رضایت مراجعین را در پی نداشته باشد.

الهیان تاکید کرد: جامعه قضایی باید تلاش نماید تا در کنار حفظ استقلال، با مردم تعامل داشته باشد، اما نباید به بهانه تعامل و مدارا با مردم از چارچوب قانون خارج شد.

وی با اشاره به گستردگی کار در حوزه‌های قضایی استان تصریح کرد: علی رغم کمبود امکانات، همکاران اداری و قضایی درانجام وظایف محوله، به نحو مطلوبی عمل می‌نمایند.

الهیان رودبنه را منطقه‌ای سیاحتی و گردشگری برشمرد و خاطر نشان کرد: حفظ انفال در کنار حفظ معیشت مردم، از اهمیت بسزایی برخوردار است.

قائم مقام رئیس کل دادگستری استان گیلان با بیان این مطلب که آنچه به ما سپرده شده سرمایه آیندگان است ابراز داشت: باید در حفظ حقوق عامه کوشا باشیم و امیدواریم که دستگاه‌های اجرایی و متولیان حفظ اموال عمومی در انجام وظیفه خطیر خود کوتاهی ننموده و همواره از احکام قضایی تمکین نمایند.

وی در پایان این مراسم از زحمات شعبانعلی جباری در دوران تصدی ریاست حوزه قضایی رودبنه قدردانی نمود. وی همچنین با آرزوی موفقیت برای ایشان در منصب جدید، لوحی را به رسم قدردانی از طرف رئیس کل دادگستری استان به ایشان تقدیم کرد.
 
قائم مقام رئیس کل دادگستری استان گیلان با تبریک به عیسی نعمتی رئیس جدید حوزه قضایی رودبنه، حکم ریاست وی از طرف آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه به وی ابلاغ کرد.

گفتنی است عیسی نعمتی که قبل از این، دادرس دادگاه عمومی حقوقی شهرستان رودسر بوده است، ریاست حوزه قضایی رودبنه را برعهده گرفت.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *