نمایشگاه «قاموس» در سنندج افتتاح شد

9:40 - 17 تير 1393
کد خبر: ۴۱۳
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان: با همکاری حوزه هنری استان کردستان و به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، نمایشگاه انفرادی پوسترهای اسماءالحسنی هنرمند سنندجی، سیروان حاجی با عنوان «قاموس» افتتاح شد.

: با همکاری حوزه هنری استان کردستان و به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، نمایشگاه انفرادی پوسترهای اسماءالحسنی هنرمند سنندجی، سیروان حاجی با عنوان «قاموس» افتتاح شد.
به گزارش ، امین مرادی رئیس حوزه هنری استان کردستان ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته و در ادامه حمایت از هنرمندان بخش تجسمی و به مناسبت ماه مبارک رمضان در دومین هفته ماه بهار قرآن، نمایشگاهی از آثار "سیروان حاجی" در قالب پوستر اسماءالحسنی در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج از 15 تا 21 تیرماه برگزار می شود.
مرادی افزود: به سان سال های گذشته برنامه های گسترده ای در این ماه از سوی حوزه هنری استان کردستان تدارک دیده شده است که ازجمله می توان به نمایشگاه های هنری در طول این ماه با موضوع ماه مبارک اشاره کرد .
مرادی درباره ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان گفت: برگزاری شب شعر و افطاری ویژه هنرمندان و دیدار با هنرمندان مطرح استان در این ماه، برنامه های هنری ویژه کودکان، اعزام شاعران توانمند استان برای حضور در محفل ادبی و دیدار شعرا با رهبر معظم انقلاب اسلامی بخشی از برنامه های درنظرگرفته حوزه هنری استان کردستان در این ماه است.

سیروان حاجی متولد 1359 در سنندج، کارشناس گرافیک، عضو طراحان منتخب ورک شاپ های پوستر سازمان زیباسازی شهرداری تهران و عضو خانه گرافیک حوزه هنری استان کردستان است.
این هنرمند تاکنون در چندین جشنواره رتبه های برتری از جمله طراح منتخب اولین جشنواره تایپوگرافی خلیج فارس، طراح منتخب اولین نمایشگاه طراحی لباس لومانا و چاپ آثار تایپوگرافی در کتاب لوگو تایپ های ایرانی ششمین کتاب سال گرافیک دانشجویی را از آن خود کرده است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *