رئیس جدید دادگستری بابل معارفه شد

18:11 - 26 فروردين 1397
کد خبر: ۴۱۲۱۱۰
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
با حضور رئیس کل دادگستری استان مازندران، فضل ا... وکیلی راد به عنوان رئیس جدید دادگستری بابل معارفه و از زحمات سید یونس حسینی عالمی قدردانی شد.
رئیس جدید دادگستری بابل معارفه شدبه گزارش گروه حقوقی و قضایی ، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران، با حضور رئیس کل دادگستری استان مازندران، فضل ا... وکیلی راد به عنوان رئیس جدید دادگستری بابل معارفه و از زحمات سید یونس حسینی عالمی قدردانی شد.
 
حجت الاسلام و المسلمین تقوی فرد رئیس کل دادگستری استان در این مراسم اظهار کرد: با توجه به اینکه ساختمان دادگستری این شهرستان پاسخگوی حجم مراجعات مردمی نیست برای حل مشکل قطعه زمینی خریداری شده ان شاء ا... عملیات احداث این ساختمان بزودی آغاز خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران در ادامه بر لزوم حفظ حقوق عامه در شهرستان بابل نیز تاکید کرد و افزود: این شهرستان با مشکلاتی مانند زباله وپسماند روبروست که دادگستری شهرستان بابل پیگیری لازم را در این خصوص انجام داده وامیدواریم رئیس جدید دادگستری بابل نیز توجه ویژه‌ای به این موارد لحاظ کند.

رئیس کل دادگستری استان مازندران خاطر نشان کرد: در زمان آغاز حضور رئیس سابق دادگستری شهرستان بابل، موجودی پرونده‌ها بیش از هفت هزار پرونده بود که در حال حاضر این تعداد کاهش یافته است.

وی همچنین در ادامه بر ضرورت تفاهم، تعامل و همکاری رییس دادگستری شهرستان بابل با امام جمعه و دیگر مسئولین استانی در خصوص حفظ حقوق عامه مردم را طبق قانون ضروری دانست و افزود: امید است رییس دادگستری شهرستان بابل با تدبیر وو پیگیری‌های لازم در حفظ حقوق عامه مردم در خصو ص. ساماندهی رودخانه‌ها و محیط زیست و زیبا سازی شهر اقدامات موثری را بردارد.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد اظهار کرد: قضاوت ما منتسب به خدا، قرآن و قضاوتی شرعی است، پس برخورد همکاران باید با مردم مطلوب باشد تا مردم هم به طور کامل به دستگاه قضایی اعتماد کنند.

گفتنی است سید یونس حسینی عالمی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران منصوب شده است.
 


سید حسین گوهریان
|
-
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
0
0
به امید آن روز ورودی پرونده ها به مراجع قضایی روز به روز کاسته و ساختمان های آن کوچکتر و کوچکتر گردد که این آرزوی قلبی همه ماست
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *