ملاقات بیش از ۲ هزار شهروند کرمانی با رئیس کل دادگستری استان

۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲:۱۳
کد خبر: ۴۱۱۰۸۷
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کرمان گفت:در سال گذشته رئیس‌کل دادگستری استان کرمان با برگزاری ۴۵ جلسه دیدار عمومی به‌صورت حضوری به درخواست ۲ هزار و ۵۲۶ نفر از متقاضیان رسیدگی و دستورات قضائی مقتضی در محدوده موازین قانونی صادر شده است.
ملاقات بیش از ۲ هزار شهروند کرمانی با رئیس کل دادگستری استانبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، محمدبصیریان گفت:طی سال گذشته علاوه بر برگزاری ۴۰ جلسه دیدار مردمی در محل دادگستری مرکز استان، مسئولان عالی قضائی استان با سفر به تعداد زیادی از شهرستان‌های استان از جلمه رفسنجان، سیرجان، جیرفت، راور و رابر از نزدیک به مشکلات قضائی ۲ هزار و ۵۲۶ نفر از شهروندان رسیدگی کردند.

وی افزود: یکی دیگر از اقداماتی که طی سال گذشته در راستای تکریم شهروندان صورت گرفت حضور مستمر قضات در مساجد شهر کرمان بود که با هماهنگی‌های بعمل آمده واطلاع رسانی قبلی درقالب طرح هرمسجد یک حقوق دان به سوالات قضائی و حقوقی شهروندان پاسخ داده شد.

بصیریان خاطرنشان ساخت:عناوین اصلی مطالبات مردم در جریان برگزاری این دیدار‌ها غالباً طرح موضوعاتی، چون حل و فصل مشکلات زندانیان، تبدیل قرار و پذیرش اعسار، درخواست رسیدگی مجدد به پرونده و بیان مسائل مختلف دیگر مردمی بوده است که به منظور حل‌وفصل موارد مطرح‌شده، دستور مساعد قانونی صادر شده است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *