دادگاه ظرف مهلت قانونی رای آشوبگر خیابان پاسداران را ابلاغ کند

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸:۰۳
کد خبر: ۴۰۶۸۴۴
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
معاون دادستان تهران در حاشیه دادگاه محمد ثلات در رابطه با رسیدگی به این پرونده، گفت: ختم رسیدگی اعلام شد و دادگاه مکلف است ظرف مهلت قانونی رای را صادر و ابلاغ کند.

دادگاه ظرف مهلت قانونی رای آشوبگر خیابان پاسداران را ابلاغ کندبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، قاضی شهریاری معاون دادستان تهران در حاشیه دادگاه محمد ثلات در جمع خبرنگاران در رابطه با رسیدگی به این پرونده بیان کرد: ختم رسیدگی اعلام شد و دادگاه مکلف است ظرف مهلت قانونی رای را صادر و ابلاغ کند.

معاون دادستان تهران گفت: البته آن‌ها نیز می‌توانند اعتراض کنند و اعتراض آن‌ها به دیوان عالی کشور ارسال می‌شود.

شهریاری در رابطه با مهلت قانونی صدور حکم، بیان داشت: دادگاه باید ظرف یک هفته رای پرونده را صادر کند که و بعد از ابلاغ ظرف ۲۰ روز قابل تجدید نظر است.

این مقام قضایی در رابطه با نوع دفاعیات متهم و وکیل وی تصریح کرد: متهم به سمتی پیش می‌رفت که اقدامات خود را انکار کند در صورتی که از روزی که این اتفاق رخ داد؛ من شخصا حضور داشتم و اعتراف او را دیدم.

سرپرست دادگاه جنایی گفت: شکستگی دست متهم که توسط وکیل به آن اشاره شد برای حدود یکسال قبل است و ربطی به حادثه ندارد.

شهریاری توضیح داد: متهم می‌گوید متوجه نبوده است چطور به سمت چپ و راست منحرف می‌شده است.

وی ادامه داد: بنظر یک سازمان دهی بوده که این ماجرا را کنترل می‌کردند که البته فیلم حادثه و اعترافات متهم موجود است.

معاون دادستان تهران افزود: حال شاید وظیفه متهم انکار کرده‌های خود باشد، اما دادگاه به موارد موجود در پرونده توجه می‌کند و قاضی بیان نموده که این پرونده جزو تکمیل‌ترین پرونده‌ها است.

وی ادامه داد: ما ظرف ۴۸ ساعت تحقیقات خود را انجام دادیم. حتی سلامت روحی متهم هم مشخص است و اینکه می‌گویند این موضوع بایدبه کارشناس ارجاع شود منطقی نیست.

شهریاری در پایان در رابطه با نحوه رانندگی متهم هم گفت: متهم می‌داند چگونه رانندگی کند. او ۱۵ سال راننده بوده  و تهاجم وی عمدی بوده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *