انس نسل جدید با قرآن کریم، غنیمتی بی بدیل است

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵:۴۷
کد خبر: ۴۰۲۶۷۴
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: در زمان غلبه فضای مجازی و شاکله مسموم و پیچیده آن برای سرگرم کردن نسل جدید و جوان کشور، انس و مجالست جوانان با قران کریم غنیمتی بی بدیل است.

انس نسل جدید با قرآن کریم، غنیمتی بی بدیل استبه گزارش گروه حقوقی و قضایی ، محمد رضا حبیبی در محفل انس با قران خانواده دستگاه قضایی استان یزد و آیین تجلیل از مقام آوران مسابقات قران قوه قضاییه، افزود: یادگیری قران، انس با قران و فراگیری معانی و مفاهیم این مصحف مقدس آسمانی، بهترین کار و برنامه برای جوانان و نوجوانان این کشور است.

وی تصریح کرد: مسابقات قرآنی قوه قضاییه با هدف قرار گرفتن خانواده دستگاه قضایی در مسیر قران آموزی، قران پژوهی و بهره مندی از تعالیم ژرف و پربار قران کریم برگزار می شود.

این مقام قضایی با اشاره به بستر اتلاف وقت در فضای مجازی و فرو رفتن در خود، دوری از جامعه و غرق شدن در مسائل مادی و دنیوی با فریب‌های رنگارنگ تکنولوژی‌های روز، اظهار داشت: قران آرامش قلب‌ها و مکتب انسان سازی و تعالی روح بشر است که هر کس در این مسیر گام برداشت، بدون تردید راه به سوی موفقیت خواهد پیمود.

وی ضمن تقدیر و تجلیل از متسابقین و مقام آوران قرانی استان یزد در مسابقات مرحله منطقه‌ای و کشوری قران کریم از استان یزد، گفت: برای حفظ آمادگی و آموزش متسابقین دستگاه قضایی در رشته‌های قرانی همه گونه حمایت و پشتیبانی صورت می‌گیرد تا بهترین نتایج حاصل گردد.

شایان ذکر است در این مراسم از مقام آوران مسابقات قرانی و همچنین فرزندان کارکنان شرکت کننده در مسابقات قران کریم دادگستری با اهداء الواح تقدیر و هدایایی، تجلیل شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *