آنری: صلاح در لیورپول از کوتینیو موثرتر بوده است

۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۴:۴۷
کد خبر: ۴۰۱۱۱۱
دسته بندی‌: ورزشی ، اخبار خارجی
اسطوره باشگاه آرسنال معتقد است محمد صلاح مصری بهتر و موثرتر از کوتینیو برزیلی برای لیورپول بوده است.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ، محمد صلاح که در تابستان اخیر از رم به لیورپول پیوست، در جمع سرخپوشان مرسی‌ساید فراتر از حد انتظار ظاهر شده و در 37 بازی که برای این تیم انجام داده 31 گل به ثمر رسانده و 9 پاس گل داده تا جای خالی فیلیپه کوتینیو در لیورپول به چشم نیاید، بازیکنی که در پنجره نقل‌‌وانتقالات زمستانی اخیر به بارسلونا ملحق شد.

تیری آنری در یکی از برنامه‌های شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» در تمجید از ستاره مصری بندرنشینان گفت: حرکات صلاح را دوست دارم. او همیشه می‌خواهد که بازیکنان حریف را پشت‌سر بگذارد. او سعی نمی‌کند که توپ را از بین پاهای بازیکن حریف عبور دهد و یا بی‌دلیل از تکنیک فردی خود استفاده کند. بازیکن حریف آماده باشد یا نباشد، این مشکل اوست نه صلاح!

وی ادامه داد: در ابتدا گفتم که پیش‌بینی می‌کنم صلاح می‌تواند به اندازه کوتینیو موثر باشد، اما باید بگویم که او در فصل اول حضورش در لیورپول موثرتر از فیلیپه بوده است. باید ببینیم که او تا کجا می‌‌تواند پیشروی کند.

آنری در پایان خاطرنشان کرد: اگر شما طرفدار لیورپول هستید، باید بابت داشتن روبرتو فیرمینو، محمد صلاح و سادیو مانه خوشحال باشید.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *