انتقاد مدیرکل تعزیرات تهران از مشکلات میدان میوه و تره‌بار / از انعام اجباری تا ناخالص فروشی

15:59 - 16 تير 1393
کد خبر: ۳۹۷
دسته بندی: حقوق و قضا ، عمومی
مدیر کل تعزیرات حکومتی تهران با بیان برخی کاستی‌ها و مشکلات موجود در میدان مرکزی میوه و تره‌بار از جمله حضور دلالان در ساعات نیمه شب، ناخالص فروشی، انعام اجباری (زیرچوبی)، فعالیت در اطراف حجره‌ها و خارج از حریم حجره و همچنین ندادن فاکتور به مشتری، رفع این مشکلات را در گرو همدلی، همگرایی و همکاری همه بخش‌های ذی‌ربط برشمرد.
به گزارش ؛ دومین جلسه کمیته تخصصی بازرسی و نظارت تنظیم بازار میوه و تره‌بار دیروز در محل اداره کل تعزیرات حکومتی تهران و با حضور نمایندگان استانداری، سازمان صنعت، معدن و تجارت، وزارت جهاد کشاورزی، شهرداری تهران، فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، اتحادیه بارفروشان، اتحادیه میوه و سبزی و اتاق اصناف تهران برگزار شد.

در این جلسه محمد محمدی به وضعیت نامناسب ترافیکی میدان مرکزی تره بار پرداخت و گفت: حل معضل ترافیک در میدان مرکزی تره بار از انتظارات مردم است. حل این مشکل به همکاری و تعامل سازنده میان بخش‌های مختلف مربوط می‌شود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی تهران ضمن تاکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی دقیق در کنار برخورد قانونی و بازدارنده با واحدهای صنفی متخلف، بر ضرورت تبیین روند برنامه‌ریزی عملیاتی اداره کل تعزیرات حکومتی و گشت‌های مشترک به منظور ساماندهی میدان مرکزی تره بار تاکید کرد.

در این جلسه اعضای کمیته به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مبتلا به بازار میوه و تره بار پرداختند و راهکارهایی برای ساماندهی این حوزه ارائه کردند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *