یک سال درمان رایگان خانواده زندانیان هدیه پزشکان خیراندیش

15:07 - 16 تير 1393
کد خبر: ۳۸۸
دسته بندی: حقوق و قضا ، عمومی
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکزخبرداد: پزشکان هزینه درمان یکسال خانواده های زندانیان را تعهد کردند.به گزارش - محسن نصیری گفت: در جشن حمایتی که سال گذشته برگزار شد افراد خیر حدود 200 میلیون تومان به انجمن حمایت از خانواده زندانیان کمک کردند و در یک سال گذشته انجمن توانست خدمات خوبی را به خانواده‌های نیازمند ارائه کند.

وی افزود: در سال گذشته حدود 12 میلیارد تومان به خانواده‌ زندانیان نیازمند با کمک خیرین اهدا شد.

وی ادامه داد : متاسفانه انجمن حمایت از زندانیان فاقد ردیف مستقل در بودجه دولتی است و از محل کمک‌های مردمی به خانواده‌های نیازمند کمک می‌کند.
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز خاطرنشان کرد:‌ در سال گذشته حدود 12 میلیارد تومان به خانواده‌های زندانیان در سطح کشور کمک کردیم و با توجه به آماری که داریم 22 هزار خانواده تحت پوشش دائم ما قرار دارند و به تعدادی دیگر به صورت موردی و حسب نیاز کمک می‌شود.

وی اولویت اصلی انجمن را توانمندسازی خانواده‌ها دانست و گفت: توانمندسازی خانواده‌ها برای ما بسیار حائز اهمیت است که سعی می‌شود در این راستا آموزش‌ مهارت‌ها و خوداشتغالی در صدر اولویت‌هایمان قرار گیرد.
نصیری بیان کرد: تمامی مبلغ 200 میلیون تومانی که خیرین سال گذشته تعهد کرده بودند تا به انجمن حمایت از زندانیان کمک کنند خوشبختانه تحقق پیدا کرد.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز اظهار کرد: سال 92 ردیف بودجه‌ای برای کمک به خانواده‌های نیازمند زندانیان قرار داشت که در سال 93 این ردیف بودجه حذف شد و آقای نوبخت قول داده است که کمک‌هایی را به خانواده زندانیان اختصاص دهد.
وی بیان کرد:‌ از صد میلیارد تومانی که در بودجه سال 92 برای ما در نظر گرفته شده بود تنها 5 میلیارد تومان به ما اختصاص یافت.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *