رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

ویژه برنامه‌های شبکه دو به‌مناسبت وفات حضرت خدیجه(س)

14:46 - 16 تير 1393
کد خبر: ۳۸۴
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان: شبکه دو سیما به مناسبت دهم ماه مبارک رمضان که مصادف با وفات حضرت خدیجه کبری(س) است، ویژه برنامه‌هایی را تهیه و تدارک دیده است.

: شبکه دو سیما به مناسبت دهم ماه مبارک رمضان که مصادف با وفات حضرت خدیجه کبری(س) است، ویژه برنامه‌هایی را تهیه و تدارک دیده است.

به گزارش خبرنگار سرویس رادیو و تلویزیون به نقل از روابط عمومی شبکه دو، به مناسبت سالگرد وفات حضرت خدیجه کبری(س)، برنامه های «کوی محبت» و «شبهای روشن» با رویکرد مناسبتی به روی آنتن این شبکه می‌روند.
برنامه «کوی محبت» به تهیه کنندگی سیدمصطفی موسوی هر شب ساعت 20 مهمان مخاطبان این شبکه است تا از بارگاه امیرالمؤمنین(ع) و از صحن حضرت زهرا(س) لحظاتی عرفانی و معنوی را برای مخاطبان فراهم آورد. این برنامه در شب و روز سالگرد وفات حضرت خدیجه(س) با رویکردی کاملاً مناسبتی و با حضور کارشناسان سرشناس و اندیشمند معارفی به زندگی این بانوی بزرگوار می‌پردازد.
برنامه «شبهای روشن» نیز به تهیه کنندگی پیام ابراهیم پور از روز یکشنبه 15 تیر تا سه شنبه 17 تیر با موضوعات «صدقه معنوی»، «صدقه مادی» و «کمک زوجین به هم» علاوه بر پرداختن به این سوژه ها، به زندگی بانوی بزرگ جهان اسلام و همسر وفادار نبی الله می‌پردازد. این برنامه هر شب ساعت 21:30 به روی آنتن شبکه دو می رود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *