رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

موزه هنرهای معاصر کارگاه چاپ‌ دستی برگزار می‌کند

13:49 - 16 تير 1393
کد خبر: ۳۶۹
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان: سومین کارگاه آموزشی چاپ های دستی چهارشنبه 18 تیرماه با حضور احمد وکیلی، نقاش شناخته شده معاصر ایرانی در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

: سومین کارگاه آموزشی چاپ های دستی چهارشنبه 18 تیرماه با حضور احمد وکیلی، نقاش شناخته شده معاصر ایرانی در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ، در ادامه برگزاری کارگاه آموزشی چاپ دستی که همزمان با نمایشگاه آثار چاپ های دستی از امپرسیونیسم تا امروز برگزار می شود، روز چهارشنبه 18 تیرماه از ساعت 10 صبح تا 12 و2 تا 4 بعدازظهر در سومین کارگاه آموزشی نیز احمد وکیلی حضور پیدا می کند.
در این کارگاه آموزشی، بازدید کنندگان با شیوه آماده سازی کلیشه، طراحی وچاپ اثر آشنا می شوند واحمد وکیلی دبیر نمایشگاه در زمان برگزاری کارگاه آموزشی به سوالات بازدیدکنندگان در مورد چاپ پاسخ می دهد.
در دومین روز برگزاری کارگاه آموزشی(روز چهارشنبه 11 تیر ماه) که با استقبال بازدیدکنندگان رو به رو شد مهرداد خطایی مراحل گوناگون طراحی روی کلیشه وچاپ را در حضور بازدید کنندگان وعلاقه مندان برگزار کرد.
نمایشگاه چاپ های دستی هنرمندان خارجی گنجینه موزه هنرهای معاصرتهران با 250 اثر از 75 هنرمند تا 16 مرداد ماه برقرار است وبا توجه به اهمیت این نمایشگاه، روزهای چهارشنبه هرهفته تا پایان نمایشگاه ،کارگاه آموزشی با حضور هنرمندان در فضای داخلی موزه برگزار می شود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *