نرم‌افزار تامین اجتماعی همراه رونمایی شد

۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳:۳۱
کد خبر: ۳۵۴۰۷۷
مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی گفت: نرم افزار تلفن همراه در حوزه اطلاع رسانی عمومی و آگاهی بخشی در این زمینه با عنوان «تامین اجتماعی همراه» رونمایی شد.

به گزارش گروه جامعه به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به رویکرد این سازمان در ارائه خدمات غیرحضوری، پس از راه اندازی سامانه مبتنی بر USSD، نرم افزار تلفن همراه (Mobile-App) در حوزه اطلاع رسانی عمومی و ارتقاء سطح دانش تامین اجتماعی و آگاهی بخشی در این زمینه با عنوان «تامین اجتماعی همراه» رونمایی شد.

علی معیری اظهار داشت: این اپلیکیشن که در استان خوزستان بر اساس نسخه اندروید طراحی و تولید شده است، در قالب نسخه آزمایشی ارائه و شامل قابلیت‌هایی از جمله دسترسی به سامانه‌های غیرحضوری، آموزش کارکرد سامانه ها، اطلاعات شعب بیمه‌ای و مراکز درمانی تحت پوشش تامین اجتماعی، دسترسی به قوانین، پرسش و پاسخ متداول و سایر امکانات است.

وی افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده به زودی نسخه رسمی اپلیکیشن تامین اجتماعی پس از بررسی نرم افزار آزمایشی و رفع اشکالات احتمالی با امکان ارائه سرویس‌های غیرحضوری رونمایی و ارائه خواهد شد.

معیری گفت: سرویس‌ها و خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی از کانال‌های ارتباطی USSD با کد دستوری #١٤٢٠*٤*، اپلیکیشن موبایل و سایت تامین اجتماعی قابل دسترس بوده و از جمله این سرویس‌ها می‌توان به استعلام وضعیت بیمه پردازی، استحقاق درمان، سابقه بیمه پردازی، فیش مستمری، امکان پرداخت حق بیمه، کنترل رابطه بیمه ای، نوبت دهی مراکز درمانی و ... اشاره کرد.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *