حذف کارت ها و کوپن های کاغذی بیمه طلایی/تمدید مهلت ثبت نام بیمه طلایی تا 10 مرداد ماه

12:54 - 16 تير 1393
کد خبر: ۳۴۹
دسته بندی: جامعه ، عمومی
رییس اداره بیمه و درمان فرهنگیان آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان اعم از رسمی و پیمانی از پایان تیر می توانند در هنگام مراجعه به مراکز درمانی صرفا با ارائه دفترچه بیمه همزمان از تسهیلات و خدمات هر دو نوع بیمه (پایه و تکمیلی) بهره ببرند.
: رییس اداره بیمه و درمان فرهنگیان آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان اعم از رسمی و پیمانی از پایان تیر می توانند در هنگام مراجعه به مراکز درمانی صرفا با ارائه دفترچه بیمه همزمان از تسهیلات و خدمات هر دو نوع بیمه (پایه و تکمیلی) بهره ببرند.
مهران عبدالکریمی در گفت‌وگو با با اعلام اینکه (هولوگرام بیمه آتیه سازان) تا پایان ماه جاری در دفترچه بیمه فرهنگیان درج می شود، افزود: فرهنگیانی که تحت پوشش بیمه خدمات درمانی و یا تامین اجتماعی هستند اعم از رسمی و پیمانی از این زمان می توانند در هنگام مراجعه به مراکز درمانی صرفا با ارائه دفترچه بیمه همزمان از تسهیلات و خدمات هر دو نوع بیمه (پایه و تکمیلی) بهره ببرند.
وی تاکید کرد:از این زمان به بعد کارت ها و کوپن های کاغذی بیمه طلایی فاقد اعتبار خواهند بود.

تمدید مهلت ثبت نام بیمه طلایی تا 10 مرداد ماه
رییس اداره بیمه و درمان فرهنگیان آموزش و پرورش با اشاره به اتمام مهلت ثبت نام فرهنگیان در سامانه بیمه خاطرنشان کرد: به دنبال افزایش درخواست فرهنگیان، مذاکرات لازم با شرکت بیمه گر برای افزایش مدت ثبت نام تا تاریخ 10 مرداد ماه سال جاری در حال انجام است.

فرهنگیان فاکتور هزینه ها را به شعب بیمه تحویل دهند
عبدالکریمی با بیان اینکه نمایندگی های بیمه آتیه سازان در ادارات آموزش و پرورش از تاریخ 11 تیر نسبت به دریافت اسناد هزینه های پزشکی انجام شده توسط فرهنگیان، اقدام کرده اند، تصریح کرد: در حال حاضر فرهنگیانی که در طول مدت تمدید بیمه، هزینه درمان را خودشان پرداخت کرده اند میتوانند هزینه های انجام شده را به نمایندگی ها، شعب بیمه و یا کارشناسی های تعاون و امور رفاهی ادارات آموزش و پرورش تحویل دهند تا نسبت به بررسی و پرداخت هزینه های مذکور برابر با قرارداد منعقده اقدام لازم صورت پذیرد.

فعال شدن شعب بیمه آتیه سازان در 720 منطقه
عبدالکریمی با اعلام اینکه اسامی تمام بیمارستان ها و مراکز درمانی طرف قرارداد در سایت بیمه آتیه‌سازان حافظ وجود دارد، اظهار کرد: هم اکنون نمایندگان شرکت بیمه گر در 720 منطقه آموزش و پرورش و ادارات اموزش و پرورش معرفی و فعال شده است.

تخفیف، جایگرین حذف خدمات دندانپزشکی
رییس اداره بیمه و درمان آموزش و پرورش تصریح کرد: در نظر داریم به دلیل حذف خدمات دندانپزشکی، خدمات مذکور در مراکز بهداشتی- درمانی و درمانگاه های فرهنگیان با تخفیف ویژه ای ارائه شوند.

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *