سه پست آخر رئیس دفتر رئیس جمهور در اینستاگرام

۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲:۳۲
کد خبر: ۳۴۱۵۴۷
رئیس دفتر رئیس جمهور در اینستاگرامش نوشت: در طی چهار سال گذشته به عنوان وزير ارتباطات و فناوری اطلاعات سعی كردم از طريق فضای مجازی با شما كاربران محترم در تعامل باشم اكنون كه در جايگاه ديگری مشغول انجام وظيفه شده‌ام نيز همين رويه را ادامه خواهم داد.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی ، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در اینستاگرامش نوشت: در طی چهار سال گذشته به عنوان وزير ارتباطات و فناوری اطلاعات سعی كردم از طريق فضای مجازی و شبكه‌های اجتماعی مستقيماً با شما عزيزان و كاربران محترم در تعامل باشم و از نقطه نظرات شما آگاه شوم، اكنون كه در جايگاه ديگری مشغول انجام وظيفه شده‌ام نيز همين رويه را ادامه خواهم داد و به عنوان رئيس دفتر رئيس جمهور از طريق همين شبكه‌های اجتماعی با شما كاربران عزيز همراه خواهم بود. از شما عزيزان بابت اینکه به دلیل ضیق وقت امکان پاسخگویی به همه پیام‌های شما را نداشتم عذرخواهی می‌کنم اما پیام‌هایتان را می‌خوانم و از نقطه نظرات خوبتان استفاده می‌کنم.

سه پست آخر رئیس دفتر رئیس جمهور در اینستاگرام

 

 

 محمود واعظی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آذری جهرمی جوان‌ترین وزیر کابینه را تا اتاق وزیر همراهی کرد.

سه پست آخر رئیس دفتر رئیس جمهور در اینستاگرام

رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین با انتشار پستی در اینستاگرامش شهادت امام جواد (ع) را تسلیت گفت.

سه پست آخر رئیس دفتر رئیس جمهور در اینستاگرام

: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *