تونل توحید همچنان در صدر تخلفات رانندگی

14:08 - 09 تير 1393
کد خبر: ۳۴
دسته بندی: جامعه ، عمومی
خبرگزاری میزان: قائم مقام سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: تونل نیایش کمترین تخلفات و تونل توحید بیشترین تخلفات رانندگی را دارند.
: قائم مقام سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: تونل نیایش کمترین تخلفات و تونل توحید بیشترین تخلفات رانندگی را دارند.
حجت اله بهروز در گفت‌وگو با خبرنگار میزان با بیان اینکه در تمامی تونل های شهر تهران تجهیزات ثبت تخلفات وجود دارد، اظهار کرد: هیچ تونلی در شهر تهران بدون نصب تجهیزات و رصد تخلفات راه اندازی نمی شود . تونل امیرکبیر که به تازگی مورد بهره برداری قرار گرفته، همزمان با افتتاح آن مرکز مانیتورینگش نیز راه اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه تونل نیایش یکی از امن ترین تونل های شهر تهران است که درصد تخلفات رانندگان درآن بسیار اندک است، ادامه داد: هیچ تصادف جرحی در تونل نیایش و پل صدر رخ نداده و این بیانگر آن است که فرهنگ رانندگی شهروندان بهبود یافته است .

قائم مقام سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به کنترل مداوم رفتارهای ترافیکی در تونل ها تاکید کرد: سرعت غیرمجاز، عبور از خط اضطرار و تردد خودروهای سنگین از جمله تخلفات رخ داده در تونل نیایش است و براین اساس روزانه 500 تا 600 مورد تخلف نیز ثبت می شود.

بهروز با اشاره به اینکه در تونل توحید همچنان تخلفات رانندگی بالاست، اما در بررسی های مقایسه ای روند کاهشی داشته است، اعلام کرد: روزانه در این تونل حداکثر یکهزار و 500 تخلف ثبت می شود البته تونل توحید، تونلی شمالی و جنوبی است که ساختار آن به گونه ای بوده که امکان تخلف در آن بسیار است.

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *