تودیع و معارفه سرپرست جدید فدراسیون بوکس برگزار شد

۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲:۵۹
کد خبر: ۳۳۵۰۲۸
دسته بندی‌: ورزشی ، رزمی
مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون بوکس با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، مراسم تودیع و معرفی افشین داوری سرپرست جدید فدراسیون بوکس با حضور محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان، برانوش نیک بین مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان و احمد ناطق نوری رئیس افتخاری فدراسیون بوکس صبح امروز در محل این فدراسیون برگزار شد.

محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در مراسم تودیع و معارفه مسوولان فدراسیون بوکس گفت: برای تلاش 27 ساله ناطق نوری در فدراسیون بوکس خسته نباشید می گویم چون او در این سال‌ها انرژی مضاعفی برای راه اندازی و پیشرفت بوکس صرف کرد.

وی افزود: کار کردن در بوکس سخت است اما با توجه به تحولات موجود و نگاه جدی و با برنامه برای حضور در برنامه های برون مرزی راه مدال آوری باز شده است.

معاون وزیر ورزش گفت: بوکس هم می تواند در عرصه بین المللی قدرتمندتر حاضر شود و اکنون ناطق نوری احساس کرد برای پیشرفت سریعتر و استفاده از ظرفیت موجود راه را برای جوانترها باز کند.

وی ادامه داد: نگاه وزارت ورزش به بوکس این است که این رشته ظرفیت مدال آوری در بازی‌های المپیک و آسیایی دارد و نیاز به برنامه منسجم تر دارد.

داورزنی در خصوص سرپرستی داوری در فدراسیون بوکس هم گفت: او برای برگزاری مجمع انتخاباتی 6 ماه فرصت دارد و باید شرایط را اجرایی کند و ماموریت بعدی داوری هم آماده‌سازی تیم ملی در این مدت برای بازی‌های آسیایی 2018 و المپیک آینده است و باید برنامه فدراسیون را دنبال کند.سرپرست فدراسیون باید از همه ظرفیت موجود در بوکس کشور استفاده کند.

وی افزود: انتظار من از همه اهالی این است که به سرپرست فدراسیون کمک کنند تا برنامه‌های فدراسیون را پیگیری کنند و وزارتخانه هم کماکان در کنار فدراسیون است و از آن حمایت می کند تا طبق قانون انتخابات برگزار شود.

افشین داوری در مراسم تودیع و معارفه اظهار داشت: برای موفقیت بوکس ایران باید دست به دست هم دهیم و کارها را با سرعت بیشتر پیش ببریم.

وی همچنین ضمن تقدیر از زحمات احمد ناطق نوری افزود: فدراسیون و جامعه بوکس برنامه ای برای تقدیر از احمد ناطق نوری پدر بوکس ایران برگزار خواهد کرد تا از زحمات این مرد بزرگ تقدیر به عمل بیاید.او حق زیادی بر گردن ورزش کشور بخصوص بوکس دارد و جامعه ورزش کشور قدردان زحمات او خواهد بود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *