سخنرانی‌های پرطرفدار رمضانی در شبکه‌های مختلف سیما

11:50 - 16 تير 1393
کد خبر: ۳۳۰
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان: بازتاب نظر مخاطبان رسانه ملی نشان می‌دهد درصد زیادی از مخاطبان، زمان پخش سخنرانی‌های رمضانی را در شبکه‌های مختلف پی‌گیری می‌کنند و از این سخنرانی‌ها رضایت دارند.

به گزارش ، بر اساس گزارشی که واحد ارتباط با مخاطبان سازمان صداوسیما منتشر کرده، پخش سخنرانی هایی که در ماه رمضان برنامه ریزی شده است در شبکه های مختلف تلویزیون باعث شده مخاطبان با تنظیم وقت خود در این ماه این سخنرانی‌ها را پی گیری کنند. به اعتقاد کارشناسان واحد(162) تماس های مخاطبان نشان می دهد آنان این برنامه‌ها را بصورت سلسله وار پیگیری می کنند. سخنرانی های کارشناسان مذهبی هر روز به صورت برنامه‌ریزی شده از شبکه‌های مختلف پخش می‌شود.

شبکه یک هر روز ساعت 12 سخنرانی‌های حجت‌الاسلام و المسلمین مجتبی آقاتهرانی و پخش برنامه «درس هایی از قرآن» حجت الاسلام قرائتی را از ساعت 18.30 را در دستور کار خود قرار داده است.

شبکه دو ساعت 13.30 دقیقه و 7 هر روز سخنرانی های حجت الاسلام حسین انصاریان و آیت الله مهدوی کنی را پخش می‌کند.

شبکه سه سخنرانی دکتر رفیعی را قبل از اذان ظهر و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین میرباقری را از ساعت 6:30 دقیقه در کنداکتور پخش خود قرار داده است.

شبکه چهار از ساعت 1 بامداد سخنرانی علامه محمد تقی جعفری و از ساعت 12:30 سخنرانی آیت الله جوادی آملی را پخش می‌کند. همچنین سخنرانی دکتر رحیم پورازغدی و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین فاطمی‌نیا هنگام سحر از شبکه چهار سیما پخش می شود. شبکه تهران و آموزش: به ترتیب سخنرانی حجج الاسلام و المسلمین هاشمی نژاد و فاطمی‌نیا را در ساعت 10:45 پخش می‌کنند.

شبکه قرآن ساعت 9:30 دقیقه سخنرانی های آیت الله مصباح یزدی ، ساعت 13:30 و 16:30 سخنرانی های آیت‌الله ناصری و ساعت 24 سخنرانی های حجت السلام و السلمین پناهیان را روی آنتن می‌برد.

شبکه جام جم پخش سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مجتبی آقاتهرانی را از ساعت 8:30 هر روز در کنداکتور پخش خود قرار می‌دهد. سخنرانی‌های قبل از پخش سریال نیز در شبکه یک به بیانات آیت‌الله نوری همدانی‌ ، شبکه دو به بیانات آیت الله جعفر سبحانی و شبکه سه سیما به بیانات آیت الله مکارم شیرازی اختصاص دارد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *