امیر رزمی از نخبگان دفاع مقدس بود

14:01 - 26 تير 1396
کد خبر: ۳۲۹۷۱۴
فرمانده نیروی زمینی با اشاره به خدمات امیر «علی رزمی» در دوران دفاع مقدس گفت: وی از فرماندهان موثر و نخبگان دفاع مقدس بود.
امیر رزمی از نخبگان دفاع مقدس بود به گزارش گروه فضای مجازی ، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه مراسم تشییع پیکر امیر «علی رزمی» از فرماندهان سابق لشکر ۲۱ نیروی زمینی ارتش با اشاره به ابعاد شخصیتی این فرمانده دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: امیر «علی رزمی» از فرماندهان موثر و نخبگان دفاع مقدس محسوب می‌شود.
وی افزود: لشکر ۲۱ و مناطق غرب و جنوب کشور خاطرات غرورآفرینی از تحرکات نظامی و فرماندهی امیر رزمی دارد. خداوند ان‌شاالله وی را با اولیای خود محشور کند.

امیر حیدری تصریح کرد: نیروی زمینی و ارتش جمهوری اسلامی و خصوصا دفاع مقدس مدیون رزم آفرینی امیر رزمی است و همانطوری که امروز هم مشاهده می‌کنیم، مراسم تشییع پیکر پاک این امیر با حضور پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و همرزمانش با شکوه برگزار شده و ما نیز از درگاه الهی علو درجات را برای وی مسئلت داریم.


 
 
 
 : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.
 
 
 
منبع: دفاع پرس


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *