وزیر پیشین آموزش به هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان می‌رود

7:30 - 27 تير 1396
کد خبر: ۳۲۹۵۹۲
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از دعوت مسئولین جهت پاسخگویی به برخی مسائل پیرامون تحقیق و تفحص از این صندوق خبر داد.

وزیر پیشین آموزش به هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان می‌رودجبار کوچکی‌نژاد  در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی از دعوت مسئولین جهت پاسخگویی به برخی مسائل پیرامون تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، خبر داد.

وی با بیان اینکه دعوت مسئولین براساس مصوبه اخیر هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان مد نظر قرار گرفته است، افزود: همچنین براساس این مصوبه دیگر گزارشات مربوطه به دلیل زمان‌ بر بودن آنها در هیئت تحقیق و تفحص مطرح نخواهد شد و این گزارشات تنها پس از تدوین به‌صورت کتبی به اعضا ارائه می‌شود تا نهایتاً به برخی سؤالات در پی این گزارشات، با حضور مسئولین پاسخ داده شود.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: در حال حاضر گزارش بانک سرمایه در جریان مصوبه اخیر این هیئت به اتمام رسیده و به اعضای هیئت ارائه خواهد شد و همچنین گزارش پتروفرهنگ هم در حال حاضر مراحل پایانی خود را طی می‌کند.

کوچکی‌نژاد ادامه داد: هیئت تحقیق و تفحص پس از تعطیلات دو هفته‌ای مجلس در زمان‌بندی تعیین شده از مسئولین ذیربط جهت پاسخگویی به گزارشات هیئت فوق دعوت به عمل می‌آورد.

این نماینده مجلس در پایان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اولین مسئولی که به سؤالات اعضای هیئت تحقیق و تفحص پاسخگو خواهد بود چه شخصیتی است؟ گفت: احتمالاً اولین میهمان هیئت در پاسخگویی به برخی گزارشات، آقای فانی وزیر سابق آموزش و پروش است که معتقدیم بیشترین تخلفات در صندوق در زمان فعالیت وی رخ داده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *