علی زندوکیلی و بزرگداشت مقام هنری استادان موسیقی/ طنین عطر خاطره در ارومیه می‌پیچد

12:00 - 26 تير 1396
کد خبر: ۳۲۹۵۱۱
علی زندوکیلی در کنسرت پیش روی خود ضمن اجرای آثاری از جمله " عطر خاطره"، مقام هنری استادان عرصه موسیقی را بزرگ می‌دارد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ، علی زندوکیلی در ادامه تور کنسرت‌های خود در شهر‌های مختلف ایران این مرتبه با هموطنانش در شهر ارومیه دیدار می‌کند.


قرار است زندوکیلی در کنسرت تابستانی پیش روی خود منتخبی از آثار پرطرفدارش را روی صحنه ببرد و تلاش می‌کند قطعه‌هایی را اجرا کند که با استقبال بیشتری از سوی مخاطبان رو به رو شده است.

علی زندوکیلی
به طور معمول خواننده تیتراژ "زیر پای مادر" در هر یک از کنسرت‌های خود یادی از بزرگان عرصه موسیقی می‌کند و مقام هنری ارزشمند آن‌ها را یادآوری کرده و بزرگ می‌دارد.

 

این خواننده جوان عرصه موسیقی تلفیقی همچنین در این کنسرت قطعه‌هایی را از آلبوم جدید "رویای بی تکرار" روی صحنه می‌برد.


آلبوم «رویای بی‌تکرار»، «لالایی»، «جدایی»، «لحظه شیرین»، «نمی‌آیی»، «جانانه»، «آه سرد»، «عطر خاطره»، «آهسته آهسته» و «نجوای چوپان» تشکیل شده است.


علی زند وکیلی سابقه خواندن قطعه‌های خاطره‌انگیز بسیاری را در کارنامه هنر‌ی‌اش داردبه همین دلیل طرفداران این هنرمند با شنیدن صدای او به نوعی همذات‌پنداری با آثار قدیمی دست پیدا می‌کنند و شاید یکی از دلایل انتخاب این خواننده برای بسیاری از تیتراژ‌ها نیز همین موضوع باشد.

علی زندوکیلی
این خواننده جوان عرصه موسیقی تلفیقی که به‌تازگی و در ماه مبارک رمضان تیتراژ سریال تلویزیونی «زیر پای مادر» را روی آنتن شبکه یک سیما داشته است، سعی می‌کند در کنسرت تیرماه با اندک تغییراتی در زمینه قطعه‌های اجرایی، با طرفدارانش دیدار کند.


علی زندوکیلی ۳۱ تیر ساعت ۲۱:۳۰ در تالار هوریان شهر ارومیه روی صحنه می‌رود.


گزارش از بهاره کنجکاوفردارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *