رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

قتل برادر زن در درگیری شبانه

12:01 - 25 تير 1396
کد خبر: ۳۲۹۲۴۴
دسته بندی: جامعه ، عمومی
مرد میانسال که برادر زنش را در درگیری شبانه به قتل رسانده بود،در محل جنایت دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار گروه جامعه ، ساعت 21 شب گذشته وقوع  درگیری در مقابل منزلی واقع در خیابان مرتضوی به کلانتری ۱۱۲ ابوسعید اعلام شد. با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد درگیری بین دو نفر به نام‌های ابوالفضل۴۰ ساله و تقی۴۲ ساله که با یکدیگر نیز دارای رابطه خویشاوندی هستند به وقوع پیوسته که نهایتا با دخالت مأموران درگیری بین این دو نفر خاتمه پیدا می‌کند و "تقی" به داخل خانه هدایت می‌شود.
 
با پایان درگیری مأموران اقدام به ترک محل کرده، اما هنوز از محل مذکور فاصله زیادی پیدا نکرده بودند که به آن‌ها اعلام شد که دقیقا در همان مکان اعلام شدهی قبلی، مجددا درگیری اینبار شدیدتری از سر گرفته شده است؛ بلافاصله مأموران به محل مراجعه و اینبار مشاهده می‌کنند که "ابوالفضل" توسط تقی (همسر خواهرش) مورد اصابت ضربه چاقو از ناحیه سینه قرار گرفته است. بلافاصله او  توسط مأموران دستگیر و با توجه به شدت جراحت، ابوالفضل به بیمارستان منتقل می‌شود.
 
 قتل برادر زن در درگیری شبانه
در ساعت یک بامداد به کلانتری ۱۱۲ ابوسعید اعلام شد که ابوالفضل بر اثر شدت ضربه وارده شده به ناحیه حساس بدن فوت که بلافاصله موضوع به قاضی کشیک ویژه دادسرای امور جنایی و پلیس آگاهی اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم پرونده در اعترافات اولیه عنوان داشته است که انگیزه درگیری مجدد او با مقتول به واسطه فحاشی از سوی مقتول بوده است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان این خبر اعلام داشت: تحقیقات در خصوص این جنایت و مشخص شدن علت و انگیزه اصلی وقوع در مراحل مقدماتی قرار دارد و متهم پرونده با قرار بازداشت موقت و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *