نتایج قرعه کشی عتبات دانشجویی اعلام شد

11:14 - 25 تير 1396
کد خبر: ۳۲۹۲۲۰
دسته بندی: جامعه ، عمومی
نتایج قرعه کشی هفدهمین دوره عتبات دانشجویان اعلام شد.

نتایج قرعه کشی عتبات دانشجویی اعلام شدبه گزارش خبرنگار گروه جامعه ، از صبح امروز نتایج قرعه کشی عزام  هفدهمین دوره عتبات دانشجویان بر روی سایت لبیک قرار گرفت. دانشجویانی که ثبت نام کرده اند، می توانند با مراجعه به این سایت از نتایج و زمان اعزام مطلع شوند.

در این مدت  97 هزار و 416 نفر برای اعزام در این دوره ثبت نام کرده اند. بیشترین گروه ثبت نام کنندگان با دانشجویان متاهل 50 درصد، پسران 7.1 درصد، دختران 6.1 درصد و باقی ثبت نام کنندگان را کارمندان و اساتید دانشگاه‌ها تشکیل می‌دهند.

در این دوره بیش از 14 هزار نفر از دانشگاهیان کشور از 15 مرداد به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.قرار استکسانی که در این دوره انتخاب نشده اند در دوره‌های بعد مجددا ثبت نام و به این سفر معنوی اعزام شوند.

دانشجویانی که در قرعه کشی به صورت نفرات اصلی و ذخیره معرفی می‌شوند، باید بعد از اعلام نتایج، ثبت نام خود را در سایت لبیک ن‌هایی کنند، چون عدم ثبت نام ن‌هایی به منزله انصراف از اعزام تلقی شده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

گفتنی است،۵ گروه دانشگاهی اعم از اساتید، دانشجویان متاهل، دانشجویان پسر مجرد، دانشجویان دختر مجرد و کارمندان دانشگاه‌ها به عتبات اعزام می‌شوند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *