قتل مادر 60 ساله توسط پسر شیشه ای/ خودکشی قاتل پس از عذاب وجدان

10:51 - 25 تير 1396
کد خبر: ۳۲۹۱۹۰
دسته بندی: جامعه ، عمومی
پسر معتاد که مادرش را در آخرین روزهای سال گذشته به قتل رسانده بود، با پرتاب خود داخل رودخانه خودکشی کرد.
قتل مادر 60 ساله توسط پسر شیشه ای/ خودکشی قاتل پس از عذاب وجدانبه گزارش خبرنگار گروه جامعه ، سرهنگ سعید شعبان  گفت: در آخرین روز‌های سال گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری منجر به قتل در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهر اهواز، کارآگاهان پلیس آگاهی سریعا در محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول پیرزنی شصت ساله است که با ضربات متعدد چاقو در داخل منزل شخصی خودش به قتل رسیده است.

سرهنگ شعبان اظهار کرد: مقتول با پسر ۳۶ ساله خود که مجرد بود زندگی می‌کرد و این پسر  به سوء مصرف مواد مخدر از نوع صنعتی آن شهرت دارد و بر اساس مستندات و ادله به دست آمده از صحنه جرم مشخص شد که قاتل همان فرزند معتاد مقتول است که در روز حادثه بر اثر توهم و ضایعات روانی ناشی از مصروف مواد مخدر با مادر خود درگیر شده که در نهایت وی را با ضربات چاقو به قتل رسانده و از محل متواری می‌شود.

این مقام مسئول انتظامی گفت: مشخصات قاتل به تمام واحد‌های انتظامی در سراسر کشور اعلام شد تا اینکه چند روز بعد از حادثه، قاتل متواری، فشار‌های روانی ناشی از قتل مادر را تاب نیاورد و با پرتاب خود به داخل رودخانه کارون اقدام به خودکشی کرد.

سرهنگ شعبان خاطرنشان کرد: بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی با معاینات  علت مرگ و خودکشی تایید شد.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *