رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

کودکانی که بازی و رویا را در میان خشت‌ها جست‌جو می‌کنند+عکس

7:45 - 25 تير 1396
کد خبر: ۳۲۹۰۲۲
کودکان کار کوره‌های آجرپزی بی رنگ‌تر از تصاویری که هرروز در زندگی می‌بینیم نیستند، ولی جانی در آن‌ها است که ما را به خویشتن می‌خواند. کودکانی که همچون خشت‌های خام با جهانی سرشار از آرزو و رویا پای در آن گذارده و در میان آتش سوزناکش پخته که شاید هم می‌سوزند.

 به گزارش گروه فضای مجازی ، کودکان کار کوره‌های آجرپزی بی رنگ‌تر از تصاویری که هرروز در زندگی میبینیم نیستند، ولی جانی در آن‌ها است که ما را به خویشتن می‌خواند. کودکانی که همچون خشت‌های خام با جهانی سرشار از آرزو و رویا پای در آن گذارده و در میان آتش سوزناکش پخته که شاید هم می‌سوزند. هر ساله با شروع فصل گرم و گذرا از بارش‌ها کوره‌های آجرپزی میهمان کودکانی می‌شوند که در زمان‌های دیگر به دلیل درس یا کار کمتر یا باراش‌ها نیستند و اوج زمان بازدهی همین فصل است. کودکانی که برای کار بیشتر و کمک به پدر همپای بقیه اعضای خانواده درگیر و دار این کار می‌شوند. روزگار کودکی و بازی و رویا را در میان خشت‌ها جستجو می کنند.

منبع: مهر

: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *