فن‌دام: لوکاکو توان کنار آمدن با فشارها در منچستریونایتد را دارد

22:16 - 23 تير 1396
کد خبر: ۳۲۸۶۰۰
دسته بندی: ورزشی ، اخبار خارجی
ملی‌پوش پیشین تیم ملی فوتبال بلژیک معتقد است روملو لوکاکو توان کنار آمدن با فشارها در منچستریونایتد را خواهد داشت.

به گزارش گروه ورزشی ، جله فن‌دام، ملی‌پوش پیشین تیم ملی فوتبال بلژیک معتقد است روملو لوکاکو توان کنار آمدن با فشارها در منچستریونایتد را خواهد داشت.

فن‌دامه که مدتی کوتاه همراه با وولورهمپتون و ساوتهمپتون در لیگ برتر انگلیس حضور داشت، قرار است همراه با لس‌آنجلس گلکسی در دیداری دوستانه به مصاف لوکاکو و هم‌تیمی‌هایش برود.

وی در این باره اظهار داشت: وقتی لوکاکو به تیم اصلی اندرلشت راه یافت، من هم آنجا بودم و او مانند پسر من بود. از نخستین لحظه‌ای که یکدیگر را دیدیم، با هم ارتباط برقرار کردیم. من و او یکدست بودیم. لوکاو 16 سال داشت و از جثه بزرگی هم برخوردار بود و تنها نیاز داشت به تلاش ادامه دهد و سرش به کار خودش باشد.

فن‌دام تصریح کرد: من از لوکاکو مراقبت کردم و هنوز هم خیلی از مواقع با او حرف می زنم. هنگامی که او هفته گذشته برای گذراندن تعطیلاتش اینجا بود، چند باری با یکدیگر ملاقات کردیم و درباره انتقالش به منچستریونایتد حرف زدیم. منچستریونایتد تیم خوبی برای او است. او هم بازیکن خوبی است و از نظر من می‌تواند کمک حال منچستریونایتد باشد. فشار زیادی بر روی دوش او خواهد بود ولی به عقیده من، لوکاو توان کنار آمدن با این مسائل را دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *