رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

وزیر دفاع آمریکا به طبیب مراجعه کند

15:54 - 21 تير 1396
کد خبر: ۳۲۸۲۲۷
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
وزیر دفاع در واکنش به اظهارات اخیر وزیر دفاع آمریکا علیه ایران گفت: ملت ایران تحقیر، توهین و تهدید را از هیچ قدرتی تحمل نمی‌کنند و هرگاه آمریکا و هم پیمانانش علیه ایران اقدام کردند آنان را پشیمان کرده‌اند.

وزیر دفاع آمریکا به طبیب مراجعه کندبه گزارش گروه سیاسی به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ظهر امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران و در واکنش به اظهارات اخیر وزیر دفاع آمریکا علیه ایران گفت: ملت ایران تحقیر، توهین و تهدید را از هیچ قدرتی تحمل نمی‌کنند و هرگاه آمریکا و هم پیمانانش علیه ایران اقدام کردند آنان را پشیمان کرده‌اند.

وی افزود:حرف های ایشان جدید نیست و همواره از این حرف ها زده‌اند. آنها با توجه به خوی استکباری که دارند فقط کافی است ورقی به تاریخ بزنند و اقدام و گفتارشان را ببیند ،متوجه می شوند چقدر منفورند از این‌رو وزیر دفاع آمریکا بیشتر فکر کند و به طبیب مراجعه نماید.

سردار دهقان با بیان اینکه داعش دارای یک ایدئولوژی بدون پشتوانه عقلی است ؛ به همین دلیل قادر به ادامه حیات نمی باشند تصریح کرد: آنها در میدان هم نقاط مرکزی را از دست داده‌اند و یقیناً اگر اراده ی جدی برای مقابله‌ با بقایای داعش باشد کار آنان تمام است.

وزیر دفاع در پاسخ به این پرسش که آیا در کابینه آینده حضور دارید؟ گفت: تاکنون بحثی مبنی بر اینکه افراد کجا باشند نشده و آقای روحانی بر اساس سیاست هایی که دارند اقدام به گزینش خواهند کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *