ارکستر سمفونیک تهران در رشت روی صحنه می‌رود/ طنین موسیقی کلاسیک در شمال ایران

20:30 - 23 تير 1396
کد خبر: ۳۲۸۱۸۰
ارکستر سمفونیک تهران در کنسرت پیش روی خود در رشت روی صحنه می‌رود و موسیقی کلاسیک را در شمال ایران طنین انداز می‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ، ارکستر سمفونیک تهران پس از اجرای مشترکی که با ایتالیا در تالار وحدت داشت، با علاقمندان به موسیقی کلاسیک در شهر رشت دیدار می‌کند.


ارکستر سمفونیک تهران چند روز پس از اجرای مشترک خود با ایتالیا، راهی این کشور شد تا همان رپرتوار را در آنجا نیز روی صحنه ببرد.

ارکستر سمفونیک تهران
شهرداد روحانی رهبر ارکستر سمفونیک تهران است و براساس برنامه ریزی‌هایی که برای این ارکستر انجام داده، برنامه‌های متنوعی را برای اجرای آن در نظر گرفته است.


ارکستر سمفونیک تهران در اجرای مشترک اخیر خود با ایتالیا در حالی روی صحنه رفت که تابستان سال گذشته نخستین اجرای مشترک خود را با ارکستری از ایتالیا تجربه کرد و میزبان نوازنده‌های ایتالیایی در یک کنسرت بود.


در اجرای چند شب گذشته ارکستر سمفونیک تهران، نوازندگان ارکستر فستیوال راوانا میهمان ارکستر سمفونیک تهران بودند تا در فصل اجرا‌های بین المللی این ارکستر برگی جدید را رقم بزنند.

 

این کنسرت به رهبری "ریکاردو موتی" برگزار شد. ریکاردو موتی رهبر ارکستر ایتالیایی و یکی از مشهورترین رهبران ارکستر در دنیا است.

 

ارکستر سمفونیک تهران
شهرداد روحانی از مردادماه سال گذشته به عنوان رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران معرفی شد و در مدت زمان فعالیت خود از سال گذشته تاکنون، توانسته با یک برنامه ریزی منظم و دقیق، اجرا‌های موفقیت آمیزی را برای علاقمندان موسیقی کلاسیک در تهران و دیگر شهر‌های کشورمان برگزار کند.

ارکستر سمفونیک تهران 23 تیر ساعت 21:30 در مجتمع خاتم الانبیا شهر رشت روی صحنه می رود.


گزارش از بهاره کنجکاوفردارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *