سرنوشت جناب‌خان چه می‌شود

13:08 - 22 تير 1396
کد خبر: ۳۲۸۰۷۶
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
سرونوشت عروسک محبوب «جناب‌خان» هم‌اکنون در هاله‌ای از ابهام قرار دارد چرا که این عروسک هم‌اکنون زمان خود را صرف تبلیغات می‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ، با جدا شدن عروسک دوست‌داشتنی «جناب‌خان» از فصل جدید برنامه تلویزیونی «خندوانه» رامبد جوان به‌دنبال راهی برای پر کردن جای این عروسک برای مخاطبان برنامه‌اش بود و در این راستا 4 عروسک طراحی و به برنامه وارد شدند.


عروسک‌هایی که به «خندوانه» وارد شدند با وجود برخورداری از صداپیشه‌هایی قوی و مشهور، نتوانستند آنگونه که باید، رضایت مخاطبان را به‌دست آورند و به همین دلیل بیننده‌های تلویزیون پس از مدتی دیگر آن‌ها را ندیدند.

جناب‌خان
در این مدت صاحب عروسک «جناب‌خان» نیز بیکار نماند و با بستن قرارداد با برخی از شرکت‌های تولیدکننده محصولات شوینده و بهداشتی، سعی کرد از این عروسک و در مسیر تبلیغات کسب درآمد کند.


شاید مخاطبان «خندوانه» انتظار نداشتند تصویر عروسک محبوبشان را روی وسایل نقلیه و در حال تبلیغ برخی اقلام مصرفی ببینند اما این اتفاق افتاده است و این‌گونه فاصله این عروسک از دوستدارانش و همچنین قاب تلویزیون هر لحظه بیشتر و بیشتر می‌شود.


مهم‌ترین نکته‌ای که در مسیر جدا شدن «جناب‌خان» از برنامه «خندوانه» وجود دارد کم شدن شمار بیننده‌های «خندوانه» است چرا که با حضور نداشتن «جناب‌خان» در این برنامه خیلی از افرادی که پیش‌تر این برنامه را به دلیل حضور این عروسک دوست‌داشتنی تماشا می‌کردند،‌ دیگر چندان تمایلی برای تماشای این برنامه ندارند.

«خندوانه»
همچنین «خندوانه» در قسمت‌های پایانی پخش خود، بخشی با عنوان «خنداننده شو» را روی آنتن می‌برد و می‌توان گفت که این بخش به اندازه‌ای پررنگ شده که حالت دلزدگی برای بیننده‌ها به‌وجود آورده است.


با روندی که «جناب‌خان» در مسیر تبلیغات در پیش گرفته، مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار او خواهد بود و اینکه آیا امید بازگشت او به تلویزیون در برنامه‌ای به جز «خندوانه» وجود دارد یا خیر؟!

 

گزارش از بهاره کنجکاوفرد

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *