نگی که نگفتی به دنبال یک سبک ویژه در شوخی

13:30 - 21 تير 1396
کد خبر: ۳۲۸۰۰۸
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
برنامه " نگی که نگفتی " شنبه تا سه شنبه بعد از اخبار ٢٠/٣٠ (حوالی ٢١) روی آنتن شبکه دو می‌رود.

نگی که نگفتی به دنبال یک سبک ویژه در شوخیبه گزارش گروه فرهنگی به نقل از روابط عمومی برنامه " نگی که نگفتی "، این برنامه که از این هفته روی آنتن رفته هفته آتی در رنگ و لعابی جدید با دکور جدید دیده خواهد شد.


مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان این برنامه تلویزیونی در خصوص نحوه شکل گیری برنامه جدیدش گفت: به دنبال ایجاد لحظاتی مفرح و فان از نوعی دیگر بودیم و در واقع قرار بود دمای مخاطب را که روزی پر از کار و خستگی را پشت سر گذاشته و در ساعات پایانی روز به جمع خانواده اش بازگشته پایین بیاوریم و در واقع دقایقی او را از حال و احوال روزانه اش جدا کنیم و با خود همراه کنیم. از آنجا که از سوی دیگر محتوا و نوع تغذیه ایی که قرار است مخاطب شبانه را با ما همراه کند بسیار مهم و در برنامه سازی بسیار حیاتی است بر آن شدیم تا جدا از لحن و ساختار برای محتوای برنامه نیز نگاهی ویژه در نظر بگیریم تا مخاطبی را که حالا در این ساعت مهم و پر مخاطب تلویزیون که قطعا تمام شبکه‌های سیما برای آن تمهید ویژه دارند به ما اعتماد کرده و همراه با ضیافت " نگی که نگفتی "‌ها شده دست خالی نماند. طی دوهفته با تشکیل اتاق فکری مسایل مختلف مبتلا به جامعه را احصا کردیم روی لحن پرداخت با هر کدام از موضوعات از جمله تنبلی در جامعه، نظم، ادبیات محاوره ایی و. با نگاهی پر از شوخی و فان البته کار کردیم و در نهایت حاصل را با تیم نویسنده مطرح کردیم تا متریال و سبد محتوایی برنامه در شان مخاطبان محترم شبکه دو سیما باشد.


احمدی افزود: برای اجرای این برنامه به دنبال اجرایی خاص، خوش ریتم و جذاب بودیم که با خانم ژیلا صادقی صحبت کردیم ایشان با شنیدن فرمت برنامه استقبال کردند تا به لطف مدیران محترم شبکه دو هماهنگی‌های لازم ایجاد شود تا ایشان سکان اجرای برنامه را به دست بگیرند. کوروش معصومی به عنوان بازیگر طنز با ما همراه هستند تا در آیتم‌های طنز موضوعات برنامه را در ساختاری نمایشی اجرا کنند مرتضی علی آبادی در بخش گزارش و گفت و گو با اهالی ورزش و هنر با ما همکاری دارند و به احتمال زیاد به زودی هنرمندان جدیدی نیز به جمع ما خواهند پیوست.


تهیه کننده برنامه عصر طلایی و بچه‌های مردم ادامه داد: به زودی برنامه مسیر خود را پیدا خواهد کرد و روند برنامه در آیتم‌های نمایشی، اجرا، گزارش و... براساس خواسته مخاطب ساختاری مشخص و معین پیدا خواهد کرد.


تهیه کننده برنامه " نگی که نگفتی" در پایان گفت: از هفته آتی تغیراتی در دکور، تیتراژ و ... خواهیم داشت که حتما به استاتیک برنامه در نظر مخاطب خواهد افزود. با گذشت چند برنامه ویدئو و تصاویر بسیار زیبایی از سوی مخاطبان برنامه به کانال و صفحه ما در اینستاگرام برنامه ارسال شده که گروه تدوین این روز‌ها مشغول آماده سازی آن‌ها جهت پخش است.


دیگر عوامل برنامه عبارتند از:مجری طرح: حامی سیما، کارگردان هنری:امیر مکین، تدوین: شهریار رحیمی، طراح دکور: بهاره امینی، مجری دکور: ایمان جمالی، تصویر بردار: میثم سوری، طراح لوگو: رامین اسدی، امور رسانه: مینا صمدی.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *