رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

نشست چشم انداز تئاتر استان‌ها برگزار می‌شود

10:30 - 21 تير 1396
کد خبر: ۳۲۷۹۴۲
نشست «چشم انداز تئاتر استان‌ها؛ الگوآفرینی، همنواختی فرصت‌ها، تعالی مدیریت» در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی به نقل از روابط عمومی وزارت ارشاد، نشست چشم انداز تئاتر استان‌ها با حضور روسای شعب انجمن هنرهای نمایشی ایران ، معاونین امور هنری و کارشناسان تئاتر ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران برگزار می شود.

این نشست در ادامه مسائلی است که در حوزه تغییرات آیین نامه انجمن‌های هنرهای نمایشی و تلاشی که برای برگزاری انتخابات آزاد روسای انجمن‌های هنرهای نمایشی استان‌ها صورت گرفته که بعد از ثبت و ارائه پروانه‌های فعالیت گروه‌های استان‌ها برپا می‌شود.

برقراری فضای یکسان تئاتری بین تئاتر استان‌ها و مرکز ، تعادل نسبی فعالیت‌های تئاتر استان‌ها و تعالی مدیریت تئاتر استان‌ها از جمله اهداف برگزاری این نشست معرفی شده است.

مهمانان ویژه این برنامه مرادخانی معاون امور هنری، کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت و احمدی مدیر کل امور استان‌ها، خسروی مدیرکل دفتر نوسازی و تحویل اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان هنری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های کشور خواهند بود.

این نشست در چند پنل اصلی شامل موسسات تک منظوره و تماشاخانه‌های خصوصی، تفاهم‌نامه‌های استانی و نظارت و ارزشیابی، در روزهای 25 و 26 تیر ماه 1396 در هتل باباطاهر تهران برگزار خواهد شد.

از جمله برنامه‌های این نشست برگزاری جلساتی با موضوع آشنایی با ظرفیت‌های سایت ایران تئاتر، پورتال استانی آن در جهت ارتقا اطلاع رسانی حوزه تئاتر در استان ها و بازدید از تماشاخانه‌های خصوصی خواهد بود.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *