دادگر: 2 سال پیش حقی برای خودم قائل بودم/ با برگزاری مجمع امروز، همه چیز تمام شد

13:51 - 20 تير 1396
کد خبر: ۳۲۷۷۳۰
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
رئیس جدید فدراسیون تیراندازی گفت: ۲ سال پیش حقی برای خودم قائل بودم که از طریق قانونی آن را پیگیری کردم و امروز همه چیز تمام شده است.

 به گزارش گروه ورزشی ، علی دادگر در پایان مجمع انتخابات فدراسیون تیراندازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مهمترین هدفم حضور موفق در بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ است. متاسفانه تیراندازی تا امروز موفق به کسب مدال در المپیک نشده و می‌خواهم با کمک مجمع به این مهم دست پیدا کنم.

وی در خصوص رای دیوان عدالت اداری و ابطال انتخابات گفت: ۲ سال پیش حقی برای خودم قائل بودم که از طریق قانونی آن را پیگیری کردم و امروز برای من همه چیز به پایان رسید. آن روز آنها آن طرف گود بودند و ما این طرف گود اما امروز همه چیز تمام شده و جامعه تیراندازی به همدلی نیاز دارد.

دادگر در خصوص رای تجدیدنظر دیوان عدالت اداری تاکید کرد: تا به این لحظه به من به عنوان ذینفع هیچ نامه رسمی ابلاغ نشده، مجمع امروز برگزار شد و همه چیز تمام شد و به نفع هیچ کس نیست که این کشمکش‌ها ادامه پیدا کند. تیراندازی باید در مسیر اصلی خود به پیش برود.

وی در خصوص احتمال تعلیق فدراسیون تیراندازی هم افزود: همانطور که داورزنی و سلطانی‌فر هم گفتند مجمع بالاترین مرجع رسیدگی برای فدراسیون جهانی و مجامع بین‌المللی است.

دادگر در خصوص بدهی‌های فدراسیون تصریح کرد: برنامه‌هایی داریم تا بدهی‌های فدراسیون را به جایی برسانیم که دخل و خرجمان به هم بخورد نه اینکه هر سال ۲ میلیارد به بدهی‌های فدراسیون اضافه شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *