سلطانی فر: امیدوارم تیراندازی از اختلافات و درگیری‌ها جدا شود

13:02 - 20 تير 1396
کد خبر: ۳۲۷۶۹۰
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به ظرفیت‌های خوبی که در بین اقشار مختلف مردم و نیرو‌های مسلح وجود دارد باید در این رشته وضعیت بهتری داشته باشیم.

به گزارش گروه ورزشی ، مسعود سلطانی‌فر در خصوص انتخابات مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: به دادگر که امروز بار سنگین ریاست فدراسیون را بر عهده گرفت تبریک می‌گویم. تا این لحظه بحث رقابت بوده و از الان باید رفاقت جایگزین رقابت باشد. علاوه بر رئیس فدراسیون سایر کاندیداد‌ها علاقه‌مند و دغدغه رشد تیراندازی را دارند. پسندیده است که دادگر در این مسیر از توان و انرژی این دوستان استفاده کنند. حضور آن‌ها می‌تواند حرکت تیراندازی را در مسیر عالی فراهم کند.

وی افزود: امیدوارم تیراندازی از اختلافات و درگیری‌ها جدا شود و در مسیر اصلی باشد. با توجه به ظرفیت‌های خوبی که در بین اقشار مختلف مردم و نیرو‌های مسلح وجود دارد باید در این رشته وضعیت بهتری داشته باشیم. تک ستاره‌هایی را در این سال‌ها داشتیم، ولی از ۴۵ مدال المپیک حتی یک برنز نگرفتیم. با جدا شدن تیراندازی از فضای اختلاف و کشمش و فرصت باقیمانده تا جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ در این رشته هم مدال المپیک بگیریم و در بازی‌های آسیایی بدرخشیم. انتظار مطالبه ویژه‌ای از تیراندازی در بعد همگانی و قهرمانی وجود دارد.

سلطانی‌فر گفت: انشاالله با نگاه رو به جلو و فارغ از کشمش‌های گذشته پیش برویم و اهداف مورد نظر دنبال شود. رسیدگی به بخش بانوان با توجه به اینکه مشکلی برای حضور بانوان در سطح بین المللی ندارد، یکی از مهم‌ترین نکات و برنامه‌ها باید باشد. توجه به پیشکسوتان به خصوص در تیراندازی باید مورد توجه باشند و با تدابیر لازم در رشد این رشته توجه شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *