چرا فیس‌بوک تعداد پرسنل خود را افزایش می‌دهد؟

13:02 - 19 تير 1396
کد خبر: ۳۲۷۳۵۴
دسته بندی: فضای مجازی ، عمومی
فیسبوک قصد دارد در راستای کنترل محتوای ویدیوهایی که در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند تعداد پرسنل خود را افزایش دهد.

استخدام ۳۰۰۰ نیروی جدید در فیسبوک به گزارش گروه فضای مجازی ، فیسبوک قصد دارد در راستای کنترل محتوای ویدیوهایی که در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند تعداد پرسنل خود را به  ۳۰۰۰نفر افزایش دهد.

مارک زاکربرگ در پست فیسبوک خود اعلام کرد، این افراد به بررسی ویدیوها، به خصوص موارد پخش زنده خواهند پرداخت تا از انتشار محتوای خشونت آمیز و مجرمانه جلوگیری شود. لازم به ذکر است پیش از این نیز۴۵۰۰ نفر در فیسبوک مشغول به بررسی پست های کاربران بوده اند و نفرات جدید به آن ها اضافه خواهند شد.

همچنین در این اطلاعیه عنوان شده است که برای مدیریت کاملا خودکار مسئله موجود توسط نرم افزار ها، این شرکت هنوز به زمان نیاز دارد. اخیرا فیسبوک به دلیل عدم توانایی در جلوگیری از پخش ویدیوهایی که شامل صحنه های بسیار خشونت آمیز بوده است مورد انتقادات شدید قرار گرفت. البته این شرکت در قوانین استفاده از وب سایت، انتشار هرگونه ویدیو مجرمانه و خشن را منع نموده است و کاربران نیز در صورت مشاهده هرگونه محتوای مغایر با قوانین می توانند آن را گزارش نمایند.

 

 
 
 : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.
 
منبع: کلیک


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *