یا شیخ! با علمدار درافتادن، ورافتادن است

۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶:۳۸
کد خبر: ۳۲۴۷۴۰
دسته بندی‌: سیاست ، گزارش و تحلیل
یا شیخ! با علمدار درافتادن، ورافتادن است، نه از اسب که از اصل، بیا و این چند صبای باقی مانده از حضیض دنیایت را به پای «علمدار» بیفت نه در دامن «الم دار»!
یا شیخ! با علمدار درافتادن، ورافتادن است
به گزارش گروه سیاسی ، علیرضا داودی فعال رسانه‌ای در اینستاگرام خود نوشت: از همه ماجرای کربلا با همه سواد اندکم و زبان الکنم یک چیز فهمیدم: «بدون علمدار، چو الم، برداری، اگر علم بر نداری» و از همه ماجرای این ایام با همه دانش قلیل و تحلیل خفیف یک چیز فهمیدم: «با فاصله از علمدار، زیر دار المی»

ای شیخ!
اذان صبح نزدیک است. پاک به نماز ایستادن حکم است. پاک زیر علم یزید و یزیدیان زمان، ناپاک شود و حلال به ذات در زیر این علم؛ حرام.

زیر علم ناپاکان، جز الم ؛ هیچ سودی نشاید که اگر منادی بانگ دهد: « زجا برخیز، هنگام نماز است»؛ به علمدار کربلا سوگند که نخواهی توانست.

چه، از الم زیر علم یزیدیان، بشاید که نماز صبح 5 رکعت اقامه شود و همه چیز باطل اندر باطل شود!

علمدار کربلا، قوه فشارش، شمشیر صفین بود و غیرت خیبر. که اجازه یافت بگوید «اخا ادرک اخا»! چه سان نعش نحیف سیاست‌تان را برداریم در حالیکه همه فشارتان شده است «توئیتر و ایمیل»! که نه لذت نفس بدانید چیست و نه ترک لذت، لذت بدانید...

یا شیخ! با علمدار درافتادن، ورافتادن است، نه از اسب که از اصل، بیا و این چند صبای باقی مانده از حضیض دنیایت را به پای «علمدار» بیفت نه در دامن «الم دار»! ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *