قطعی 35 تا 45 مگاواتی برق اهواز در پی آتش‌سوزی/ برطرف کردن خاموشی‌ها تا ظهر امروز

11:24 - 28 خرداد 1396
کد خبر: ۳۲۰۱۷۹
دسته بندی: اقتصاد ، اقتصاد ایران
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با اشاره به قطعی 35 تا 45 مگاواتی برق در کلانشهر اهواز گفت: امیدواریم تا ظهر امروز این خاموشی‌ها برطرف و عملیات بازسازی نیز همزمان با این اقدام صورت گیرد.

دشت بزرگ در گفت‌و‌گو باخبرنگار گروه اقتصاد ، در خصوص قطعی برق در منطقه خوزستان گفت: افزایش مصرف برق در اهواز به دلیل شدت گرمای هوا موجب آتش سوزی چند پست برق در منطقه سپیدار در ساعت یک بامداد شد که این امر خاموشی در بخشی از شهر را به دنبال داشت.

وی در ادامه افزود: با توجه به بالا رفتن پیک مصرف برق ظرفیت بار ترانس‌های اهواز کامل پر و فشار زیادی بر این ترانس‌ها وارد شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان تصریح کرد: در حال حاضر برق مناطق سپیدار ، نبوت، صداقت و معلم اهواز قطع است.

دشت بزرگ یادآور شد: در حال حاضر 35 تا 45 مگاوات خاموشی در شهر اهواز داریم که امیدواریم تا ظهر امروز این خاموشی‌ها برطرف و عملیات بازسازی نیز همزمان با این اقدام صورت گیرد.

وی اظهار کرد: این حادثه ، به عنوان یک حادثه غیر مترقبه تلقی می‌شود که دراین راستا از مردم تقاضا می‌کنیم در مرحله تنش مصرف برق، موضوعات مربوط به مدیریت مصرف را رعایت کنند و در زمان‌های اوج مصرف برق از استفاده از وسایل پرمصرف جدا خودداری کنند تا بتوانیم روزهای گرم در اهواز را که تا پایان هفته ادامه خواهد داشت را بدون قطعی برق پشت سر بگذاریم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *