ملی پوشان واترپلو و شنای ایران در نهمین شب جام رمضان

۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰:۰۱
کد خبر: ۳۱۶۶۴۹
دسته بندی‌: فرهنگی ، عمومی
نهمین قسمت برنامه تلویزیونی «جام رمضان» شبکه تلویزیونی «شما» با حضور ملی پوشان واترپلو و تیم شنای کشورمان چهارشنبه شب ۱۷ خرداد روی آنتن می‌رود.
جام رمضانبه گزارش گروه فرهنگی به نقل از روابط عمومی برنامه تلویزیونی «جام رمضان»، نهمین قسمت این برنامه چهارشنبه شب ۱۷ خردادماه درباره دو ورزش مفرح و پرطرفدار یعنی واترپلو و شنا، روی آنتن شبکه «شما» می‌رود.

قرار است اعضای تیم‌های ملی واترپلو و شنای کشورمان در این برنامه حضور یابند و به گفت: وگو پیرامون این ورزش و همچنین برنامه‌های آتی خود بپردازند.

گفتنی است «جام رمضان» علاوه بر گفتگو با ورزشکاران برتر رشته‌های مختلف ورزشی، جنبه سرگزمی نیز دارد؛ در این برنامه مهمانان با ورزش‌هایی مثل پرتاب دارت، مینی گلف، فوتبال دستی و چالش گزارشگری لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبان فراهم می‌کنند.

اجرای برنامه بر عهده محمد مقدم و زیبا بنماران است و در میانه برنامه هم مجریان دیگری به برنامه اضافه می‌شوند که به مرور اخبار مربوط به رویدادهای یک سال اخیر مربوط به هر یک از رشته‌های ورزشی در هر قسمت می‌پردازند.

ویژه برنامه «جام رمضان» به تهیه کنندگی علی صادقی، در شب‌های رمضان حوالی ساعت 23:45 تا 1:30 بامداد از شبکه شما پخش می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *