قرارداد فیفا با خطوط هوایی قطر نهایی شد

۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸:۵۰
کد خبر: ۳۰۷۶۵۹
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
فیفا، خطوط پروازی قطر را به عنوان شرکت هواپیمایی رسمی خود انتخاب کرد.
به گزارش گروه ورزشی میزان، شرکت هواپیمایی قطر از طرف فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) به عنوان شریک و هواپیمایی رسمی این سازمان تا پایان سال ۲۰۲۲ معرفی شد. این همکاری، یکی از بزرگ‌ترین حمایت‌های مالی ورزشی در جهان و همچنین بزرگترین قراداد همکاری در تاریخ شرکت هواپیمایی قطر است که تا به امروز صورت گرفته است.

به موجب این همکاری، شرکت هواپیمایی قطر حامی مالی جام‌جهانی ۲۰۱۸ فیفا در روسیه، جام کنفدراسیون‌های فیفا، جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر، جام باشگاه‌های جهان و جام جهانی فوتبال زنان خواهد بود.
 
علاوه بر این تورنمنت‌های بزرگ و رسمی که به آن اشاره شد، این شرکت هواپیمایی در رقابت‌هایی مانند جام جهانی زیر ۲۰ سال، جام جهانی فوتسال و جام جهانی بازی‌های ویدیوی فیفا که بزرگ‌ترین مسابقه آنلاین در دنیا است هم حضور خواهد داشت.

فاطیما سمورا، دبیر کل فیفا در مراسم عقد قرارداد این همکاری به خبرنگاران گفت: امروز فیفا بسیار خوشحال است که با یکی از بهترین خطوط هواپیمایی دنیا همکاری خود را آغاز می‌کند. از آن‌جا که ما برای نخستین بار در حال آماده شدن برای برگزاری رقابت‌های جام جهانی پیش رو در خاورمیانه هستیم، شرکت هواپیمایی قطر شریک ایده‌آلی برای همکاری با فیفا است و مشتاقیم تا با این همکاری، رقابت‌های فوتبال و اهداف فیفا را در سطح جهان ترویج کنیم.
 
انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *