مولوی امام جمعه اهل سنت روستای پیشامگ شهرستان سرباز به دادگاه ویژه روحانیت احضار شد

۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۱:۵۳
کد خبر: ۲۹۵۸۹۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت : مولوی عبدالرحمان کوهی امام جمعه اهل سنت روستای پیشامگ شهرستان سرباز سه روز قبل ، بعد از چندین بار تذکر نسبت به مراقبت درباره حفظ وحدت، به دادگاه ویژه روحانیت احضار شد.
مولوی امام جمعه اهل سنت روستای پیشامگ شهرستان سرباز به دادگاه ویژه روحانیت احضار شدحجت الاسلام موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب زاهدان  در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری گفت: مولوی عبدالرحمان کوهی امام جمعه اهل سنت روستای پیشامگ شهرستان سرباز سه روز قبل  ،  بعد از چندین بار تذکر نسبت به مراقبت درباره حفظ وحدت، به دادگاه ویژه روحانیت احضار شد.

وی افزود: مولوی فضل الرحمن کوهی امام جمعه پیشامگ در ماههای اخیر همواره سخنان تندی علیه امنیت  داخلی و خارجی حاکمیت نظام ايراد داشت

وی افزود: بسیاری از سخنان وی موضوع سایت های معاند بود گزارشات حاکیست وی افراد را حتي به عضویت در گروهك هاي تروريستي دعوت می کرد.

وی با بیان اینکه وضعیت وی در دادگاه روحانیت در حال رسیدگی است گفت: دستگاه قضایی نسبت به امنیت داخلی و خارجی کشور مسئول است و به شدت با مخلان امنیت برخورد می کند.

دادستان زاهدان با اشاره به اقداماتی که روز گذشته توسط برخی از سود جویان در این منطقه انجام شده است ابراز داشت: در این بین مجالی برای خودنشان دادنِ جریان های معاند پیدا شده است اما  مردم باید بدانند، دشمن به دنبال ضربه زدن به وحدت جامعه است و با هوشیاری و آگاهی نباید به آنها اجازه رسیدن به اهداف شومشان را بدهند .

وی تا کید کرد: نگاه قوه قضاییه بر مبنای انصاف و عدل است و ما در رسیدگی به پرونده ها هیچ توجهی به قومیت و مذهب اشخاص نداریم.



ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha