وجود اختلاف‌نظرها در خصوص بیمار بودن یا نبودن معتادان در کشور

5:05 - 02 بهمن 1395
کد خبر: ۲۶۹۶۶۳
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز در بین بزرگان کشور بر سر اینکه فرد معتاد بیمار است یا نه، درگیری وجود دارد و تکلیف این موضوع مشخص نشده است.
اردشیر نوریان
به گزارش گروه سیاسی ، اردشیر نوریان در ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرکرد، اظهار کرد: بر مبنای مطالعه علمی و ملی صورت گرفته مشخص شد که افسرده‌ترین دانش‌آموزان در سطح کشور دانش‌آموزان این استان هستند.

وی با اشاره به اینکه فقر و گرفتاری‌های مالی از یک‌سو و فشارهای روحی و روانی از سوی دیگر باعث بروز افسردگی در بین دانش‌آموزان چهارمحال و بختیاری شده است، تصریح کرد: این وضعیت در این استان نگران‌کننده است و لازم است به دور از موازی کاری اقدامات لازم در این زمینه صورت گیرد.

نماینده شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به ضرورت استفاده از ظرفیت‌های بومی، سنتی، مذهبی و... برای رفع مشکل افسردگی دانش‌آموزان در چهارمحال و بختیاری اشاره و خاطرنشان کرد: اینکه مردم در این استان به سمت مواد مخدر سوق پیدا می‌کنند از سر سرخوشی و رفاه نیست مردم از روی فقر و نیاز است که به سمت مواد می‌روند.

نوریان به نبود برنامه‌های فرهنگی و سرگرم‌کننده و همچنین وضعیت نامناسب ورزش در چهارمحال و بختیاری اشاره و ادامه داد: لازم است هرچه سریع‌تر در این خصوص کاری صورت گیرد و حتی در برخی شرایط نگرش‌ها تغییر کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اعتیاد یک مسأله تک‌بعدی نیست، متأسفانه هنوز در بین بزرگان کشور بر سر اینکه فرد معتاد بیمار است یا نه درگیری وجود دارد و تکلیف این موضوع مشخص نشده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *