رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

علاقمندم خواننده های جدید را کشف کنم/به دنبال یک صدای ناب هستم

15:00 - 02 بهمن 1395
کد خبر: ۲۶۸۰۰۹
علمشاهی با اشاره به علاقه خود برای کشف خواننده های جدید، گفت: جامعه کنونی به موسیقی تلفیقی روی خوش نشان داده است.
غلام علمشاهی تهیه کننده عرصه موسیقی در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی گفت: ذائقه موسیقایی من همیشه به گونه ای است که علاقه دارم خواننده جدید را کشف کنم.

وی ادامه داد: هم اکنون دنبال کشف خواننده ها واستعداد های جدید هستم و اگر خواننده خوبی همانند دوست عزیزمان حامد همایون پیدا کنم، به طور یقین همکاری خود را با او آغاز می کنم.

این تهیه کننده موسیقی همچنین تصریح کرد: بنده یک پروژه استعداد یابی از خواننده های جوان را دارم البته این پروژه چندان وسیع نیست اما مشغول انجام دادن فعالیت هایی هستم که باید ببینم در ادامه، به کجا می رسم.

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: حوزه فعالیت من از همان ابتدا موسیقی پاپ بوده است اما با توجه به اینکه جامعه کنونی به سوی موسیقی تلفیقی پاپ و سنتی روی خوش نشان داده، بدم نمی آید که در حوزه موسیقی تلفیقی نیز فعالیتی داشته باشم.

علمشاهی یادآور شد: با چند خواننده جوان در زمینه همکاری گفت و گوهایی داشته ام اما بیشتر کارها تکراری و یا شبیه به هم بوده است.

وی خاطرنشان کرد: تکراری بودن فعالیت خواننده های جوان درحالی اتفاق افتاده که من به دنبال یک صدای خاص ویک ا حساس ناب هستم.
مجتبی عهدی
|
-
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
0
0
عالیه در این ضمینه می تونم تست بدم؟
ناشناس
|
-
|
۰۲:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۹
0
0
کجا میشه تست صدا بدیم
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *