رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

سومین همایش مدیریت جهادی هجدهم بهمن در تهران برگزار می شود

9:41 - 16 بهمن 1395
کد خبر: ۲۶۴۹۶۰
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: سومین همایش مدیریت جهادی هجدهم بهمن در تهران برگزار می شود.
سومین همایش مدیریت جهادی هجدهم بهمن در تهران برگزار می شود
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی ، سردار محمد حسین سپهر معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه و رئیس هیئت مدیره انجمن مدیریت جهادی صبح امروز( شنبه 16 بهمن) در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم مدیریت جهادی یک انجمن مردم نهاد با حضور تعدادی از نخبگان علمی، اقتصادی و فرهنگی در سال 93 تشکیل شد و همان سال اولین همایش مدیریت جهادی را برگزار کرد؛ سال 94 دومین همایش برگزار شد و هجدهم بهمن امسال سومین همایش مدیریت جهادی در تهران برگزار می شود.

وی با بیان اینکه شعار همایش امسال "ارائه راهبردهای عملی جهادی قوای سه گانه " می باشد، عنوان کرد: در این همایش 30 نفر از مدیران برگزیده که بین 1300 مدیر انتخاب شدند توسط مسئولان عالی کشور تقدیر می شوند؛ از میان این 30 نفر دو نفر را بانوان تشکیل می دهند.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه درسپاه با بیان اینکه این همایش درمرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود، گفت: شخصیت های پارلمانی ، فرهنگی و دانشگاهی سخنرانان این مراسم خواهند بود.

سردار سپهر در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: لبیک گفتن به فرمان رهبر انقلاب، لزوم ایجاد یک پایگاه مردم نهاد دائمی برای تقویت و ترویج مدیریت جهادی در کشور، کمک به آموزش و پژوهش های کاربردی در عرصه مدیریت کشور، تشکیل هیئت اندیشه ورزی و تولید فکر در بخش مدیریت جهادی از جمله اهداف برگزاری همایش مدیریت جهادی است.

وی ادامه داد: ما گلایه مندیم که چرا پس از آنکه مقام معظم رهبری در سال 93 اهمیت مدیریت جهادی را بیان کردند در بخشی از نهادهای مهم و مراکز دولتی هنوز هئیت های اندیشه ورزی شکل نگرفته اند. 

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه ادامه داد: متاسفانه همین امروز در کشورمان بخش بزرگی آلودگی به فساد دارند؛ که ما در مدیریت جهادی باید با فساد ستیز کنیم.

سردار سپهر در پایان با بیان اینکه در 8 سال دفاع مقدس با مدیریت جهادی توانستیم هزاران مانع را برچینیم و دشمن را ناکام کنیم، خاطر نشان کرد: ملت های مسلمان جهان امروزاز ما راه حل می خواهند و ما باید راه حل های خود را بویژه درعرصه های مدیریتی به آنها ارائه دهیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *