اتمام مرحله دوم ثبت نام جریمه مشمولان غایب تا پایان آذر/ شرایط پرداخت اقساطی اعلام شد

۰۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷:۱۵
کد خبر: ۲۴۸۸۸۹
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: پایان آذر مرحله دوم ثبت نام جریمه مشمولان غایب و دریافت کارت پایان خدمت به پایان می رسد.
اتمام مرحله دوم ثبت نام جریمه مشمولان غایب تا پایان آذر/ شرایط پرداخت اقساطی اعلام شدبه گزارش خبرنگار گروه جامعه ، سردار ابراهیم کریمی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه ، اظهار داشت: مرحله دوم ثبت نام جریمه مشمولان غایب با بیش از هشت سال غیبت، آذرماه امسال به پایان می رسد. مشمولان این طرح که بیش از هشت سال غیبت دارند می توانند تا پایان آذرماه با مراجعه به مراکز پلیس 10+ در این طرح ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: این طرح به هیچ وجه در سال آینده اجرا نمی شود و مشمولان آن تنها تا پایان سال مهلت دارند برای خرید غیبت سربازی و دریافت کارت معافیت از خدمت وظیفه ثبت نام کنند. پس از پایان مرحله دوم ثبت نام در انتهای آذرماه، بارد دیگر کار قلت نام تا پایان سال انجام می شود.

به گفته جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی افرادی که می خواهند در سال آینده اقساط خود را پرداخت کنند، می توانند در این طرح ثبت نام کرده و ابتدا یک سوم مبلغ جریمه را به صورت نقدی واریز و مابقی را در سال 96 به صورت اقساط پرداخت کنند. بازهم تاکید می کنم که هیچ ثبت نامی در سال آینده نداریم و امسال آخرین سال اجرای این قانون است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *