کدام نمایندگان در موافقت یا مخالفت وزاری پیشنهادی به پشت تریبون می روند؟

۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۳:۵۵
کد خبر: ۲۳۹۵۲۱
دسته بندی‌: سیاست ، مجلس و دولت
نمایندگانی که به عنوان مخالف و موافق سه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان، در جلسه علنی امروز صحبت خواهند کرد، مشخص شدند.
کدام نمایندگان در موافقت یا مخالفت وزاری پیشنهادی به پشت تریبون می روند؟
به گزارش گروه سیاسی ، نمایندگانی که به عنوان مخالف و موافق سه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان، در جلسه علنی امروز صحبت خواهند کرد، مشخص شدند.

آقایان سروش و شیخ نمایندگانی هستند که در جلسه امروز، در قالب افراد موافق وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش (دانش آشتیانی) صحبت می کنند و آقایان فلاحت پیشه و فرشادان، نمایندگانی هستند که به عنوان مخالف به پشت تریبون می روند.

آقایان موسوی و امینی فر نمایندگانی هستند که در جلسه امروز، در قالب افراد موافق وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان (سلطانی فر) صحبت می کنند و آقایان شکری و فلاحت پیشه نمایندگانی هستند که به عنوان مخالف به پشت تریبون می روند.

آقایان بیرانوندی و تابش نمایندگانی هستند که در جلسه امروز، در قالب افراد موافق وزیر پیشنهاد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (صالحی امیری) صحبت می کنند و آقایان نوروزی و ذوالنور، نمایندگانی هستند که به عنوان مخالف به پشت تریبون می روند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *